Gå til hovedindhold

Philips LED pære Master Lysrør 1500 mm High Output 26W/840 (49W) T5 230V G8.5

PhilipsElpærerEAN: 8718696819319
Pris fra 139 krtil 245,86 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 106,86 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 120 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Philips LED pære Master Lysrør 1500 mm High Output 26W/840 (49W) T5 230V G8.5 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Master LED rør, 26W, 3900 lm
139 kr
Til butik
Philips Master LED rør, 26W, 3900 lm billede

Produktinformation

Den nye generation af T5 LED-lysrør til netspænding Det nye Philips Master LED-lysrør til netspænding (230V) T5 gør dit belysningsprojekt enklere. Du behøver ikke længere at tage hensyn til driverteknologien - du fjerner den eksisterende forkobling og til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 1449 mm
EAN: 8718696819319
Varenr.: 2057809249
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/840 (3600 lumen), 1449mm. 230v (26=49w)
141 kr
Til butik
Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/840 (3600 lumen), 1449mm. 230v (26=49w) billede

Produktinformation

Det nye Philips Master LED-lysrør til netspænding (230V) T5 gør dit belysningsprojekt enklere. Du behøver ikke længere at tage hensyn til driverteknologien - du fjerner den eksisterende forkobling og tilslutter røret direkte til netspænding. Sokkel: G5 Ef...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: T5 Lysstofrør LED
EAN: 8718696819319
Varenr.: 2362746
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Master led-rør ho 26w/840 1449mm t5 49w
153,75 kr
Til butik
Master led-rør ho 26w/840 1449mm t5 49w billede

Produktinformation

Det nye Philips Master LEDtube Mains T5 gør dit belysningsprojekt enklere. Du behøver ikke længere at tage hensyn til driverteknologien. På grund af det unikke design af Philips Master LEDtube Mains T5 kan det installeres i armaturer med tilslutning til l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: led lyskilder
Farve: hvid
EAN: 8718696819319
Varenr.: 2057809249
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips LED pære Master Lysrør 1500 mm High Output 26W/840 (49W) T5 230V G8.5
172 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Master LED T5 lysstofrør, 145 cm, 4000K, 26W
189 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Master LED-rør 1500mm High Output 26W (49W) 3900lm/840 T5 230V
193,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Master LED rør, 26W, 3900 lm
215 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Master LED rør, 26W, 3900 lm
219 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Master LED Rør High Output 26W 840, 3900 lm, T5, 1449 mm, 230V
245,86 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Master LED Rør High Output 26W 840, 3900 lm, T5, 1449 mm, 230V
245,86 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LED pære Master Lysrør 1500 mm High Output 26W/840 (49W) T5 230V G8.5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LED pære Master Lysrør 1500 mm High Output 26W/840 (49W) T5 230V G8.5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl139 kr139 krKøb
2Elvvs.dk141 kr141 krKøb
3MaintainIt153,75 kr153,75 krKøb
4Proshop DK172 kr211 krKøb
5Greenline189 kr189 krKøb
6vvsfittings.dk193,75 kr193,75 krKøb
7BilligVVS DK215 kr215 krKøb
8LavprisVVS219 kr219 krKøb
9EL-GROSSISTEN245,86 kr245,86 krKøb
10EL-NETSALG245,86 kr245,86 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips LED pære Master Lysrør 1500 mm High Output 26W/840 (49W) T5 230V G8.5

PriceData har fulgt prisen på Philips LED pære Master Lysrør 1500 mm High Output 26W/840 (49W) T5 230V G8.5 i 174 dage. Laveste pris i perioden er 120 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Philips LED pære Master Lysrør 1500 mm High Output 26W/840 (49W) T5 230V G8.5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Philips LED pære Master Lysrør 1500 mm High Output 26W/840 (49W) T5 230V G8.5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 2026139 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026138 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026137 kr1 kr (1%)
5. apr. 2026138 kr1 kr (1%)
4. apr. 2026137 kr1 kr (1%)
19. mar. 2026138 kr18 kr (15%)
16. mar. 2026120 kr2 kr (2%)
7. mar. 2026122 kr3 kr (2%)
5. mar. 2026125 kr15 kr (11%)
4. mar. 2026140 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret