Gå til hovedindhold

Philips LED pære CorePro PL-C EM/230V 6,9W (18W) 830 2P G24d-1

PhilipsElpærerEAN: 8720169287549
Pris fra 39 krtil 58 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips LED pære CorePro PL-C EM/230V 6,9W (18W) 830 2P G24d-1 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips CorePro PL-C kompaktrør, 3000K, 6,9W
39 kr
Til butik
Philips CorePro PL-C kompaktrør, 3000K, 6,9W billede

Produktinformation

LED kompaktlysrør nem udskiftning og lavt forbrug Her får du et LED kompaktlysrør, der gør det let at skifte fra de gamle 18W rør til en løsning, der bruger langt mindre strøm. Det passer direkte i armaturer med 2-pins sokkel (G24d-2) og kræver ingen omb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 148x34mm
EAN: 8720169287549
Varenr.: 2057818997
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips LED pære CorePro PL-C EM/230V 6,9W (18W) 830 2P G24d-1
48 kr
Til butik
Philips LED pære CorePro PL-C EM/230V 6,9W (18W) 830 2P G24d-1 billede

Produktinformation

The CorePro LED PLC 2P integrates an LED light source in the traditional linear size of fluorescent tubes. This product is ideal for upgrading general lighting solutions: it meets basic lighting requirements, offers significant energy savings and is environmentally friendly.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lyskilder
Artikel nr.: 929003757202
EAN: 8720169287549
Varenr.: 3342935
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Phil corepro led plc 6.9w 830 2p g24d-2
51,25 kr
Til butik
Phil corepro led plc 6.9w 830 2p g24d-2 billede

Produktinformation

CorePro LED PLC 2P integrerer en LED-lyskilde i den traditionelle lineære størrelse for lysstofrør. Dette produkt er ideelt til opgradering af løsninger inden for almen belysning: Det opfylder de grundlæggende krav til belysning, giver betydelige energibe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: led lyskilder
Farve: hvid
EAN: 8720169287549
Varenr.: 2057818997
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CorePro LED PLC EM 6,5W 830 2P G24D-2 120° 650lm
54,78 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro PL-C kompaktrør, 3000K, 6,9W
55 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro PL-C kompaktrør, 3000K, 6,9W
58 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LED pære CorePro PL-C EM/230V 6,9W (18W) 830 2P G24d-1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LED pære CorePro PL-C EM/230V 6,9W (18W) 830 2P G24d-1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl39 kr39 krKøb
2Proshop DK48 kr87 krKøb
3MaintainIt51,25 kr51,25 krKøb
4EL-GROSSISTEN54,78 kr54,78 krKøb
5BilligVVS DK55 kr55 krKøb
6Greenline58 kr58 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips LED pære CorePro PL-C EM/230V 6,9W (18W) 830 2P G24d-1

PriceData har fulgt prisen på Philips LED pære CorePro PL-C EM/230V 6,9W (18W) 830 2P G24d-1 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Philips LED pære CorePro PL-C EM/230V 6,9W (18W) 830 2P G24d-1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Philips LED pære CorePro PL-C EM/230V 6,9W (18W) 830 2P G24d-1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202639 kr9 kr (19%)
30. maj 202648 kr8 kr (20%)
26. maj 202640 kr1 kr (2%)
22. maj 202641 kr1 kr (2%)
18. maj 202642 kr1 kr (2%)
13. maj 202643 kr1 kr (2%)
12. maj 202644 kr4 kr (8%)
11. maj 202648 kr4 kr (9%)
9. maj 202644 kr1 kr (2%)
4. maj 202645 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret