Gå til hovedindhold

Philips - LED-lyspære - form: B35 - klar finish - E14 - 2.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse A - hvidt lys - 3000 K

PhilipsElpærerEAN: 8719514435759
Pris fra 44,45 krtil 79 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 34,55 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips - LED-lyspære - form: B35 - klar finish - E14 - 2.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse A - hvidt lys - 3000 K og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44.45 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips - LED-lyspære - form: B35 - klar finish - E14 - 2.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse A - hvidt lys - 3000 K
44,45 kr
Til butik
Philips - LED-lyspære - form: B35 - klar finish - E14 - 2.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse A - hvidt lys - 3000 K billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: E14 Pærer
Farve: 1
Artikel nr.: 8719514435759
EAN: 8719514435759
Varenr.: 8656894
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PHILIPS LED 2,3W (40W) E14 3000K 485lm
62 kr
Til butik
PHILIPS LED 2,3W (40W) E14 3000K 485lm billede

Produktinformation

LED pærer fra Philips udsender et smukt, varmt hvidt lys, har ualmindelig lang levetid og bidrager til mærkbare energibesparelser med det samme. Denne pære har et rent og elegant design - en perfekt erstatning til dine klare glødepærer. Fatning E14 Materi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: E14
EAN: 8719514435759
Varenr.: 15845370560847
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
PHILIPS LED 2,3W (40W) E14 3000K 485lm
62 kr
Til butik
PHILIPS LED 2,3W (40W) E14 3000K 485lm billede

Produktinformation

PHILIPS LED 2,3W (40W) E14 3000K 485lm er en energieffektiv lyskilde med en varm hvid farvetemperatur på 3000K, der leverer et lysudbytte på 485 lumen. Denne LED-pære erstatter en traditionel 40W glødepære og sikrer dermed et lavere energiforbrug uden at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: E14
EAN: 8719514435759
Varenr.: 15110597902662
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips LED pære Kerte 2,3W/830 (40W) Klar E14
67 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips LED E14 Kron 40W Klar 485lm Energiklass A
-11%70 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LED E14 Crown 40W Klar 485lm 3000K Energiklasse A
-20%79 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips - LED-lyspære - form: B35 - klar finish - E14 - 2.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse A - hvidt lys - 3000 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips - LED-lyspære - form: B35 - klar finish - E14 - 2.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse A - hvidt lys - 3000 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK44,45 kr83,45 krKøb
2EL-GROSSISTEN62 kr62 krKøb
3EL-NETSALG62 kr62 krKøb
4Proshop DK67 kr106 krKøb
5Teknikproffset DK70 kr119 krKøb
6Estore DK79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips - LED-lyspære - form: B35 - klar finish - E14 - 2.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse A - hvidt lys - 3000 K

PriceData har fulgt prisen på Philips - LED-lyspære - form: B35 - klar finish - E14 - 2.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse A - hvidt lys - 3000 K i 183 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 62 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 53 kr.

Den nuværende pris på 44,45 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 27 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Philips - LED-lyspære - form: B35 - klar finish - E14 - 2.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse A - hvidt lys - 3000 K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Philips - LED-lyspære - form: B35 - klar finish - E14 - 2.3 W (tilsvarende 40 W) - klasse A - hvidt lys - 3000 K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202644,45 kr7,55 kr (15%)
23. apr. 202652 kr1 kr (2%)
20. apr. 202651 kr1 kr (2%)
18. apr. 202652 kr1 kr (2%)
14. apr. 202651 kr1 kr (2%)
28. mar. 202652 kr2 kr (4%)
27. mar. 202650 kr1 kr (2%)
24. mar. 202651 kr1 kr (2%)
21. mar. 202652 kr1 kr (2%)
17. mar. 202651 kr3 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret