Gå til hovedindhold

Philips LED Corepro R7S 14w/830 118mm (1600 lumen), ikke dæmpbar (14w=100w halogenrør)

PhilipsElpærerEAN: 8718696578797
Pris fra 126 krtil 185 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 111 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Philips LED Corepro R7S 14w/830 118mm (1600 lumen), ikke dæmpbar (14w=100w halogenrør) og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 126 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips CorePro LED 57879700, 100 W, 100 W, R7s, 1600 lm, 15000 t, Hvid
126 kr
Til butik
Philips CorePro LED 57879700, 100 W, 100 W, R7s, 1600 lm, 15000 t, Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: TV
Farve: 1
Artikel nr.: 929001243702
EAN: 8718696578797
Varenr.: 3420112
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips LED pære CorePro 118mm 14W/830 (100W) dæmpbar R7s
126 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips CorePro R7S rør, 14W, 3000K
135 kr
Til butik
Philips CorePro R7S rør, 14W, 3000K billede

Produktinformation

R7S rør til erstatning af halogenrør CorePro R7s LED rør til erstatning af halogenrøret i arbejdslampen eller halogenprojektøren, som i forvejen bruger et halogenrør på 118 mm i længden. Dette Philips R7s 14W LED rør erstatter et 120W halogenrør. Det give...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 118 mm
EAN: 8718696578797
Varenr.: 2057806501
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Philips Lighting CorePro LED linear, R7s, 14W, 3000K, 1600lm, 118 mm, dmpbar
145 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Corepro R7S 118Mm Dæmpbar 14W/830 (100W)
151,27 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro R7S rør, 14W, 3000K
159 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips CorePro R7S rør, 14W, 3000K
159 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips CorePro LED R7S rør, 14W, 3000K
159 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Corepro r7s 118mm dæmpbar 14w/830 (100w)
160 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro R7S rørpære, 3000K, 14W
179 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Philips LED Corepro R7S 14w/830 118mm (1600 lumen), ikke dæmpbar (14w=100w halogenrør)
185 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LED Corepro R7S 14w/830 118mm (1600 lumen), ikke dæmpbar (14w=100w halogenrør) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LED Corepro R7S 14w/830 118mm (1600 lumen), ikke dæmpbar (14w=100w halogenrør) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK126 kr165 krKøb
2Proshop DK126 kr165 krKøb
3LavprisEl135 kr135 krKøb
4WATTOO.DK145 kr145 krKøb
5Billigelogvvs.dk151,27 kr151,27 krKøb
6BilligVVS DK159 kr159 krKøb
7LavprisVVS159 kr159 krKøb
8LavprisVærktøj159 kr159 krKøb
9MaintainIt160 kr160 krKøb
10Greenline179 kr179 krKøb
11Elvvs.dk185 kr185 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips LED Corepro R7S 14w/830 118mm (1600 lumen), ikke dæmpbar (14w=100w halogenrør)

PriceData har fulgt prisen på Philips LED Corepro R7S 14w/830 118mm (1600 lumen), ikke dæmpbar (14w=100w halogenrør) i 148 dage. Laveste pris i perioden er 95,2 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 126 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 126 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Philips LED Corepro R7S 14w/830 118mm (1600 lumen), ikke dæmpbar (14w=100w halogenrør). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Philips LED Corepro R7S 14w/830 118mm (1600 lumen), ikke dæmpbar (14w=100w halogenrør) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026126 kr3 kr (2%)
2. jun. 2026123 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026122 kr1 kr (1%)
31. maj 2026123 kr1 kr (1%)
30. maj 2026122 kr2 kr (2%)
10. apr. 2026120 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026119 kr3 kr (3%)
7. mar. 2026116 kr5 kr (5%)
5. mar. 2026111 kr5 kr (5%)
2. mar. 2026106 kr10,8 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret