Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Philips LED CorePro LED 2w/827, (215 lumen) G4 12v, dæmpbar (=20w), stiftpære

EL-GrossistenLED-pærerEAN: 8718699767532
Pris fra 62 krtil 65,38 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 3,38 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Philips LED CorePro LED 2w/827, (215 lumen) G4 12v, dæmpbar (=20w), stiftpære og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Philips LED CorePro LED 2w/827, (215 lumen) G4 12v, dæmpbar (=20w), stiftpære
62 kr
Til butik
Philips LED CorePro LED 2w/827, (215 lumen) G4 12v, dæmpbar (=20w), stiftpære billede

Produktinformation

Sokkel/fatning G4 Energiklasse Værdi F Diameter 15 mm Længde 40 mm Ra≥ -værdi 80 Farvekode 827 Kelvin/lysfarve 2700 K Levetid 15000 timer Lumen 210 lm Lumen pr. watt 100 lm Spredningsvinkel 300 ° Spænding 12 V Tilsvarende effekt 20 W Effekt 2,1 W Dæmp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: G4 & GY6 LED Stiftpærer 12v
EAN: 8718699767532
Varenr.: 2708879
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CorePro LEDcapsuleLV 2.1-20W G4 827 D
65,38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LED CorePro LED 2w/827, (215 lumen) G4 12v, dæmpbar (=20w), stiftpære koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LED CorePro LED 2w/827, (215 lumen) G4 12v, dæmpbar (=20w), stiftpære koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk62 kr62 krKøb
2EL-GROSSISTEN65,38 kr65,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips LED CorePro LED 2w/827, (215 lumen) G4 12v, dæmpbar (=20w), stiftpære

PriceData har fulgt prisen på Philips LED CorePro LED 2w/827, (215 lumen) G4 12v, dæmpbar (=20w), stiftpære i 181 dage. Laveste pris i perioden er 52 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 83,3 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 62 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Philips LED CorePro LED 2w/827, (215 lumen) G4 12v, dæmpbar (=20w), stiftpære. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Philips LED CorePro LED 2w/827, (215 lumen) G4 12v, dæmpbar (=20w), stiftpære de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202662 kr3,38 kr (5%)
24. maj 202665,38 kr3,38 kr (5%)
6. maj 202662 kr21,3 kr (26%)
5. maj 202683,3 kr21,3 kr (34%)
24. apr. 202662 kr21,3 kr (26%)
23. apr. 202683,3 kr21,3 kr (34%)
7. apr. 202662 kr1 kr (2%)
1. apr. 202661 kr1 kr (2%)
24. mar. 202662 kr17 kr (22%)
23. mar. 202679 kr17 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret