Gå til hovedindhold

Philips Infrarød pære Varmelampe BR125 150W Rød Dæmpbar E27

PhilipsElpærerEAN: 8711500575203
Pris fra 69,26 krtil 119 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 49,74 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Infrarød pære Varmelampe BR125 150W Rød Dæmpbar E27 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69.26 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Varmepære Philips rød 150 w
-12%69,26 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Varmepære Philips rød 150 w billede

Produktinformation

Varmepære PHILIPS infrarød. Med stor E27 sokkel. Anvendes til varmelamper. 230-250 volt. 150 watt.

Produktspecifikationer

Mærke: RYOM
Kategori: Artikler til dyr
EAN: 8711500575203
Varenr.: 255889
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips varmepære 150W
74 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips E27 planelys med infrarød lys
80 kr
Til butik
Philips E27 planelys med infrarød lys billede

Produktinformation

Varmelampe; Øjeblikkelig varme, hvor der er behov Philips' infrarøde reflektorlamper med glødepærer er designet til at levere pålideligt lys i krævende miljøer såsom gårde, badeværelser eller køkkener. Med deres robuste konstruktion af hærdet glas og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Pærer
Farve: red
Størrelse: 125 mm x 173 mm
EAN: 8711500575203
Varenr.: 2050260377
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Infrarød pære Varmelampe BR125 150W Rød Dæmpbar E27
81 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Infrarød glødende spot-lyspære 150W
83 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips E27 planelys med infrarød lys
91 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Philips Infrarød 150w Ir150rh Br125 E27 Rød Varmelampe
98 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Varmelampe Infrarød 150RH R125 E27 230-250V
112,63 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips E27 planelys med infrarød lys
115 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips Varmepære E27 m/infrarød lys
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Infrarød pære Varmelampe BR125 150W Rød Dæmpbar E27 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Infrarød pære Varmelampe BR125 150W Rød Dæmpbar E27 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk69,26 kr69,26 krKøb
2Specialbutikken74 kr74 krKøb
3LavprisEl80 kr80 krKøb
4Proshop DK81 kr120 krKøb
5CompuMail DK83 kr83 krKøb
6Greenline91 kr91 krKøb
7Elvvs.dk98 kr98 krKøb
8EL-GROSSISTEN112,63 kr112,63 krKøb
9BilligVVS DK115 kr115 krKøb
10Butik24 DK119 kr158 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Infrarød pære Varmelampe BR125 150W Rød Dæmpbar E27

PriceData har fulgt prisen på Philips Infrarød pære Varmelampe BR125 150W Rød Dæmpbar E27 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 66,65 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 69,26 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Philips Infrarød pære Varmelampe BR125 150W Rød Dæmpbar E27. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Philips Infrarød pære Varmelampe BR125 150W Rød Dæmpbar E27 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202669,26 kr4,74 kr (6%)
30. maj 202674 kr4,74 kr (7%)
23. maj 202669,26 kr4,74 kr (6%)
22. maj 202674 kr4,74 kr (7%)
15. maj 202669,26 kr4,74 kr (6%)
14. maj 202674 kr4,74 kr (7%)
2. maj 202669,26 kr4,74 kr (6%)
1. maj 202674 kr4,74 kr (7%)
18. apr. 202669,26 kr4,74 kr (6%)
17. apr. 202674 kr4,74 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret