Gå til hovedindhold

No brand Philips Infrarød 175w Ir175c Par38 E27 Rød Varmelampe

No brandPærerEAN: 8711500600530
Pris fra 96 krtil 139 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Philips Infrarød 175w Ir175c Par38 E27 Rød Varmelampe og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
PAR38 IR plantelys E27 rød, 175W presglas
96 kr
Til butik
PAR38 IR plantelys E27 rød, 175W presglas billede

Produktinformation

"Speciel pære med infrarødt lys Bruges til mange formål i landbrug o.lign. Par lampen sparer 30% strøm. OBS: Pæren på billedet er model ""Presglas"""

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Pærer
Farve: Rød
EAN: 8711500600530
Varenr.: 0500000040
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Infrarotlampe PAR38 IR 175W E27 230 Red
120 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Philips Infrarød 175w Ir175c Par38 E27 Rød Varmelampe
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Infrarød 175w Ir175c Par38 E27 Rød Varmelampe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Infrarød 175w Ir175c Par38 E27 Rød Varmelampe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline96 kr96 krKøb
2CompuMail DK120 kr120 krKøb
3Elvvs.dk139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Infrarød 175w Ir175c Par38 E27 Rød Varmelampe

PriceData har fulgt prisen på Philips Infrarød 175w Ir175c Par38 E27 Rød Varmelampe i 173 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 96 kr er 26% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Philips Infrarød 175w Ir175c Par38 E27 Rød Varmelampe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Philips Infrarød 175w Ir175c Par38 E27 Rød Varmelampe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202696 kr24 kr (20%)
16. maj 2026120 kr24 kr (25%)
6. maj 202696 kr12 kr (14%)
23. apr. 202684 kr36 kr (30%)
22. apr. 2026120 kr36 kr (43%)
9. apr. 202684 kr5 kr (6%)
8. apr. 202679 kr41 kr (34%)
7. apr. 2026120 kr41 kr (52%)
3. apr. 202679 kr41 kr (34%)
29. mar. 2026120 kr19 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret