Gå til hovedindhold

Philips Hårtørrer 7000 Series BHA735 - hair dryer/hair styler - pearly peach metallic with pink metallic finish - 1000 W

PhilipsHårplejeEAN: 8720689002837
Pris fra 528 krtil 679 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 151 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 453 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Philips Hårtørrer 7000 Series BHA735 - hair dryer/hair styler - pearly peach metallic with pink metallic finish - 1000 W og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 528 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Pearly peach metallic with pink metallic finish Hårtørrer/hårstyler BHA735
528 kr
Til butik
Philips Pearly peach metallic with pink metallic finish Hårtørrer/hårstyler BHA735 billede

Produktinformation

Philips 7000 Series BHA735 - Hårtørrer/hårstyler - perlet fersken metallisk med pinkmetalltisk finish

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: BHA735/00
EAN: 8720689002837
Varenr.: 1000882604
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips føntørrer Philips føntørrer BHA735 1000 watt
583 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hårtørrer 7000 Series BHA735 - hair dryer/hair styler - pearly peach metallic with pink metallic finish - 1000 W
596 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips 7000 Series BHA735/00 varmeluftsbørste - 1 000 W, Warm Pink
-3%649 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 7000 Series BHA735/00 varmeluftsbørste - 1 000 W, Warm Pink
-3%669 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Pearly peach metallic with pink metallic finish Hårtørrer/hårstyler BHA735
679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hårtørrer 7000 Series BHA735 - hair dryer/hair styler - pearly peach metallic with pink metallic finish - 1000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hårtørrer 7000 Series BHA735 - hair dryer/hair styler - pearly peach metallic with pink metallic finish - 1000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK528 kr528 krKøb
2CS MEGASTORE DK583 kr622 krKøb
3Proshop DK596 kr635 krKøb
4Boligcenter DK649 kr649 krKøb
5Vivas DK669 kr748 krKøb
6Ultrashop679 kr679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hårtørrer 7000 Series BHA735 - hair dryer/hair styler - pearly peach metallic with pink metallic finish - 1000 W

PriceData har fulgt prisen på Philips Hårtørrer 7000 Series BHA735 - hair dryer/hair styler - pearly peach metallic with pink metallic finish - 1000 W i 180 dage. Laveste pris i perioden er 453 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 680 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 572 kr.

Den nuværende pris på 528 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Philips Hårtørrer 7000 Series BHA735 - hair dryer/hair styler - pearly peach metallic with pink metallic finish - 1000 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Philips Hårtørrer 7000 Series BHA735 - hair dryer/hair styler - pearly peach metallic with pink metallic finish - 1000 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026528 kr16 kr (3%)
27. maj 2026544 kr1 kr (0%)
24. maj 2026543 kr1 kr (0%)
22. maj 2026542 kr1 kr (0%)
15. maj 2026543 kr1 kr (0%)
13. maj 2026542 kr3 kr (1%)
12. maj 2026539 kr5 kr (1%)
9. maj 2026544 kr1 kr (0%)
8. maj 2026543 kr1 kr (0%)
6. maj 2026542 kr37 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret