Gå til hovedindhold

Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 5300 HX7109/01 - genopladelig (hvid/sort)

PhilipsTandbørsterEAN: 8720689021418
Pris fra 844 krtil 1.094 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 799 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 5300 HX7109/01 - genopladelig (hvid/sort) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 844 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Series 5300 HX7109/01 DUO Genopladelig tandbørste
844 kr
Til butik
Philips Series 5300 HX7109/01 DUO Genopladelig tandbørste billede

Produktinformation

Philips Series 5300 HX7109/01 - Tandbørste - trådløs - sort/hvid - 2 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HX7109/01
EAN: 8720689021418
Varenr.: 1002557320
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Eltandbørste Sonicare 5300 series HX7109 - tooth brush - white/black
850 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Sonicare 5300 series HX7109 - Tandbørste - hvid/sort
913 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 5300 DUO - sort/hvid
-4%989 kr
Før 1.029 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare Series 5300 DUO - sort/hvid
-4%1.009 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Series 5300 HX7109/01 DUO Genopladelig tandbørste
1.089 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips HX7109/01 Sonicare Series 5300 elektrisk tandbørste, dobbelt håndtag
1.094 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 5300 HX7109/01 - genopladelig (hvid/sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 5300 HX7109/01 - genopladelig (hvid/sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK844 kr844 krKøb
2Proshop DK850 kr889 krKøb
3CS MEGASTORE DK913 kr952 krKøb
4Boligcenter DK989 kr989 krKøb
5Vivas DK1.009 kr1.078 krKøb
6Ultrashop1.089 kr1.089 krKøb
7Teknikproffset DK1.094 kr1.153 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 5300 HX7109/01 - genopladelig (hvid/sort)

PriceData har fulgt prisen på Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 5300 HX7109/01 - genopladelig (hvid/sort) i 168 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 1.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 875 kr.

Den nuværende pris på 844 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 5300 HX7109/01 - genopladelig (hvid/sort). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 5300 HX7109/01 - genopladelig (hvid/sort) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026844 kr6 kr (1%)
29. maj 2026850 kr4 kr (0%)
28. maj 2026854 kr4 kr (0%)
26. maj 2026850 kr11 kr (1%)
25. maj 2026839 kr39 kr (4%)
24. maj 2026878 kr30 kr (3%)
23. maj 2026908 kr1 kr (0%)
22. maj 2026909 kr42 kr (5%)
21. maj 2026867 kr9 kr (1%)
20. maj 2026858 kr13 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret