Gå til hovedindhold

Philips Hue White - LED-spot lyspære - GU10 - 4.2 W (tilsvarende 50 W) - klasse E - blødt varmt hvidt lys - 2700 K (pakke med 2)

Pris fra 228 krtil 274,44 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 46,44 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Hue White - LED-spot lyspære - GU10 - 4.2 W (tilsvarende 50 W) - klasse E - blødt varmt hvidt lys - 2700 K (pakke med 2) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 228 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Hue White GU10 spotpære, 2700K, 4,2W, 2-pak
228 kr
Til butik
Philips Hue White GU10 spotpære, 2700K, 4,2W, 2-pak billede

Produktinformation

Philips, som er en virksomhed med mange forskelligartede teknologier, er blandt de førende producenter inden for belysning og har fokus på energibesparende belysningsløsninger. Nem styring og komfort. LED lyskilde der kan dæmpes via Philips Hue appen på d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 50 mm x 54 mm
EAN: 8720169230231
Varenr.: 2099340148
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue White GU10 spotpære, 2700K, 4,2W, 2-pak
229 kr
Til butik
Philips Hue White GU10 spotpære, 2700K, 4,2W, 2-pak billede

Produktinformation

"Philips Hue GU10 White 2-pak I denne pakke får du 2x Hue GU10 White pærer til en lavere pris, end hvis du købte dem i enkelt-pakker. Hue GU10 White pærerne har det helt klassiske varmhvidt lys som du kender fra enhver anden normal pære, men kan natu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: LED pærer
Farve: white
Størrelse: 50 mm x 54 mm
EAN: 8720169230231
Varenr.: 2099340148
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White - LED-spot lyspære - GU10 - 4.2 W (tilsvarende 50 W) - klasse E - blødt varmt hvidt lys - 2700 K (pakke med 2)
238,78 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue White GU10 spotpære, 2700K, 4,2W, 2-pak
239 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White GU10 intelligent pære (2-pak)
239 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White GU10 spotpære, 2700K, 4,2W, 2-pak
249 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue White GU10 spotpære, 2700K, 4,2W, 2-pak
259 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Philips Hue White GU10 4.2W 400 lumen 2-pak
274,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White - LED-spot lyspære - GU10 - 4.2 W (tilsvarende 50 W) - klasse E - blødt varmt hvidt lys - 2700 K (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White - LED-spot lyspære - GU10 - 4.2 W (tilsvarende 50 W) - klasse E - blødt varmt hvidt lys - 2700 K (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl228 kr228 krKøb
2LampeGuru.dk229 kr229 krKøb
3CS MEGASTORE DK238,78 kr277,78 krKøb
4Greenline239 kr239 krKøb
5Proshop DK239 kr278 krKøb
6LavprisVVS249 kr249 krKøb
7BilligVVS DK259 kr259 krKøb
8EL-GROSSISTEN274,44 kr274,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue White - LED-spot lyspære - GU10 - 4.2 W (tilsvarende 50 W) - klasse E - blødt varmt hvidt lys - 2700 K (pakke med 2)

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue White - LED-spot lyspære - GU10 - 4.2 W (tilsvarende 50 W) - klasse E - blødt varmt hvidt lys - 2700 K (pakke med 2) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 227 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 230 kr.

Den nuværende pris på 228 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Philips Hue White - LED-spot lyspære - GU10 - 4.2 W (tilsvarende 50 W) - klasse E - blødt varmt hvidt lys - 2700 K (pakke med 2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Philips Hue White - LED-spot lyspære - GU10 - 4.2 W (tilsvarende 50 W) - klasse E - blødt varmt hvidt lys - 2700 K (pakke med 2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026228 kr10 kr (4%)
11. maj 2026238 kr10 kr (4%)
24. apr. 2026228 kr11 kr (5%)
23. apr. 2026239 kr11 kr (5%)
13. jan. 2026228 kr1 kr (0%)
4. jan. 2026227 kr1 kr (0%)
18. dec. 2025228 kr1 kr (0%)
17. dec. 2025227 kr1 kr (0%)
6. dec. 2025228 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret