Gå til hovedindhold

Calla sokkellampe, forlængelse 40 cm Philips Hue - Moderne - Metal - Med én lyskilde

Pris fra 959 krtil 1.599 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 640 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Calla sokkellampe, forlængelse 40 cm Philips Hue - Moderne - Metal - Med én lyskilde og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 959 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Calla bedlampe, 40 cm, forlængersæt
959 kr
Til butik
Philips Hue Calla bedlampe, 40 cm, forlængersæt billede

Produktinformation

Philips Hue Calla bedlampe HØJ - Extension - Kræver IKKE elektrikerDenne Calla 40 cm høje bedlampe skal tilsluttes et (valgfrit) Hue lavvolt Base Kit for at kunne fungere. Hue Calla lamperne kan lyse i alle farver du kender og selvfølgelig også alle hvide...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Bed- & havelamper
Farve: black
Størrelse: height: 400 mm; diameter: 105 mm
EAN: 8718696170557
Varenr.: 2099170554
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Hue Calla bedlampe, 40 cm, forlængersæt
970 kr
Til butik
Philips Hue Calla bedlampe, 40 cm, forlængersæt billede

Produktinformation

Philips, som er en virksomhed med mange forskelligartede teknologier, er blandt de førende producenter inden for belysning og har fokus på energibesparende belysningsløsninger. Calla en en havelampe fra Philips Hue universet i et flot og moderne design. L...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Udendørslamper
Farve: black
Størrelse: height: 400 mm; diameter: 105 mm
EAN: 8718696170557
Varenr.: 2099170554
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Calla bedlampe, 40 cm, forlængersæt
999 kr
Til butik
Philips Hue Calla bedlampe, 40 cm, forlængersæt billede

Produktinformation

Philips Hue Calla bedlampe - den højeste af lamperne i Calla serien (40 cm.) Her er udviddelsen af dine Philips Hue Calla 24 volt Bedlamper. Den forudsætter nemlig, at du allerede har Philips Hue Calla startsættet. Til denne lampe medfølger ét jordspyd og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Udendørslamper
Farve: black
Størrelse: height: 400 mm; diameter: 105 mm
EAN: 8718696170557
Varenr.: 2099170554
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Outdoor Calla Høj Bedlampe - Til Udvidelse
1.053 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White Color Ambiance Calla Udendørs Høj Bedlampe - Low Volt Extension
1.097 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Calla sokkellampe, forlængelse 40 cm Philips Hue - Moderne - Metal - Med én lyskilde
1.275 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Calla bedlampe, 40 cm, forlængersæt
1.599 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Calla bedlampe, 40 cm, forlængersæt
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Calla sokkellampe, forlængelse 40 cm Philips Hue - Moderne - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Calla sokkellampe, forlængelse 40 cm Philips Hue - Moderne - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk959 kr959 krKøb
2LavprisEl970 kr970 krKøb
3Greenline999 kr999 krKøb
4Proshop DK1.053 kr1.053 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.097 kr1.097 krKøb
6Lampemesteren DK1.275 kr1.275 krKøb
7BilligVVS DK1.599 kr1.599 krKøb
8LavprisVVS1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Calla sokkellampe, forlængelse 40 cm Philips Hue - Moderne - Metal - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Calla sokkellampe, forlængelse 40 cm Philips Hue - Moderne - Metal - Med én lyskilde i 182 dage. Laveste pris i perioden er 948 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.052 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 984 kr.

Den nuværende pris på 959 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Calla sokkellampe, forlængelse 40 cm Philips Hue - Moderne - Metal - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Calla sokkellampe, forlængelse 40 cm Philips Hue - Moderne - Metal - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026959 kr12 kr (1%)
12. maj 2026971 kr81 kr (8%)
11. maj 20261.052 kr81 kr (8%)
10. mar. 2026971 kr4 kr (0%)
9. mar. 2026975 kr4 kr (0%)
7. mar. 2026979 kr4 kr (0%)
5. mar. 2026983 kr4 kr (0%)
4. mar. 2026987 kr4 kr (0%)
3. mar. 2026991 kr4 kr (0%)
28. feb. 2026995 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret