Gå til hovedindhold

Philips Hue White and Color Ambiance Startsæt - 3 x GU10 pærer (400lm) + Dimmer switch + Bridge Pro

Pris fra 1.232 krtil 1.499 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 267 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.151 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Philips Hue White and Color Ambiance Startsæt - 3 x GU10 pærer (400lm) + Dimmer switch + Bridge Pro og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1232 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Hue White Color Ambiance GU10 spotpærer, startsæt, 3-pak
1.232 kr
Til butik
Philips Hue White Color Ambiance GU10 spotpærer, startsæt, 3-pak billede

Produktinformation

Intelligent belysning i farver og stemninger - Philips Hue GU10 startsæt med Bridge Pro Skab den helt rigtige stemning i dit hjem med dette Philips Hue White and Color Ambiance startsæt. Du får tre GU10 spotpærer, en Bridge Pro og en trådløs Dimmer switch...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Pærer
EAN: 8720169374546
Varenr.: 2099374541
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Philips Hue Pro starterkit, 3 x 400 lm Color & White Ambiance GU10 prer, Dimmer switch, Bridge Pro
1.265 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Startsæt: 3 x GU10 spots + Dimmer switch + Bridge Pro
1.265 kr
Til butik
Philips Hue Startsæt: 3 x GU10 spots + Dimmer switch + Bridge Pro billede

Produktinformation

Dette Philips Hue White and color ambiance startsæt indeholder tre intelligente GU10 spots, en Bridge Pro og en Dimmer switch. White and color ambiance spottene tilbyder et imponerende spektrum af hvide nuancer, der dækker hele skalaen af dagslys, samt millioner af levende farvenuancer. Takket være Chromasync™-teknologien er du garanteret et nøjagtigt farvematch på tværs at alle pærerne, og lyset kan også dæmpes ned til et ultralavt niveau på kun 0,2 % lysstyrke. Med den medfølgende Dimmer switch får du nem og hurtig dæmpning og adgang til dine foretrukne lysscener. Den er forprogrammeret med de mest populære lysindstillinger til afslapning, læsning, arbejdsbelysning og natlys - men du kan nemt vælge dine egene scener via Hue appen. Med Bridge Pro får du adgang til alle de intelligente funktioner, som Hue har at byde på, nu og i fremtiden. Den understøtter 150+ pærer og lamper og 50+ tilbehør på tværs af hele hjemmet, både inde og ude, og den kan gemme op til 500 lysscener. Den er drevet af en ultrahurtig chip, der kan køre komplekse algoritmer og AI-drevne funktioner, og den gør det muligt at bruge dine Hue pærer og lamper som bevægelsessensorer ved hjælp af MotionAware™-teknologien. Uanset om du vil automatisere dit lys, vælge scener i det store scenegalleri, synkronisere dine lys med underholdning eller tilføje et intelligent sikkerhedssystem til din opsætning, er alt muligt - og det gøres direkte i Hue appen.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 929003666513
EAN: 8720169374546
Varenr.: 3400028
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White Color Ambiance GU10 spotpærer, startsæt, 3-pak
-10%1.299 kr
Før 1.439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue White Color Ambiance GU10 spotpærer, startsæt, 3-pak
1.299 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue White Color Ambiance GU10 spotpærer, startsæt, 3-pak
1.399 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Hue Starter Kit Pakkaus White And Color Ambiance Gu10
1.443 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue White Color Ambiance GU10 spotpærer, startsæt, 3-pak
1.499 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White and Color Ambiance Startsæt - 3 x GU10 pærer (400lm) + Dimmer switch + Bridge Pro
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Startsæt - 3 x GU10 pærer (400lm) + Dimmer switch + Bridge Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Startsæt - 3 x GU10 pærer (400lm) + Dimmer switch + Bridge Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.232 kr1.232 krKøb
2WATTOO.DK1.265 kr1.265 krKøb
3Proshop DK1.265 kr1.265 krKøb
4LavprisVVS1.299 kr1.299 krKøb
5LampeGuru.dk1.299 kr1.299 krKøb
6Greenline1.399 kr1.399 krKøb
7CompuMail DK1.443 kr1.443 krKøb
8BilligVVS DK1.499 kr1.499 krKøb
9CS MEGASTORE DK1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue White and Color Ambiance Startsæt - 3 x GU10 pærer (400lm) + Dimmer switch + Bridge Pro

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue White and Color Ambiance Startsæt - 3 x GU10 pærer (400lm) + Dimmer switch + Bridge Pro i 176 dage. Laveste pris i perioden er 849 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.415 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.262 kr.

Den nuværende pris på 1.232 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Philips Hue White and Color Ambiance Startsæt - 3 x GU10 pærer (400lm) + Dimmer switch + Bridge Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Philips Hue White and Color Ambiance Startsæt - 3 x GU10 pærer (400lm) + Dimmer switch + Bridge Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.232 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.231 kr27 kr (2%)
30. maj 20261.258 kr33 kr (3%)
27. maj 20261.225 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.226 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.235 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.234 kr35 kr (3%)
17. maj 20261.199 kr34 kr (3%)
16. maj 20261.233 kr34 kr (3%)
8. maj 20261.199 kr45 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret