Gå til hovedindhold

Philips Hue White and Color Ambiance Solo - Lysrem - LED - 20 W - RGB/varmt hvidt/hvidt lys - 10 m - hvid

PhilipsKæderEAN: 8720169326750
Pris fra 577 krtil 1.349 kr
14 forhandlere

Prisforskel: 772 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 504 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Philips Hue White and Color Ambiance Solo - Lysrem - LED - 20 W - RGB/varmt hvidt/hvidt lys - 10 m - hvid og køb billigst

14 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 577 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White and Color Ambiance Solo - Lysrem - LED - 20 W - RGB/varmt hvidt/hvidt lys - 10 m - hvid
577 kr
Til butik
Philips Hue White and Color Ambiance Solo - Lysrem - LED - 20 W - RGB/varmt hvidt/hvidt lys - 10 m - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lightstrips
Farve: 1
Artikel nr.: 8720169326750
EAN: 8720169326750
Varenr.: 21124217
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Philips Hue Solo lightstrip, Color & White Ambiance, 10 meter
578 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Hue Solo lightstrip 10m
-52%642 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips Hue Solo lightstrip 10m billede

Produktinformation

Hue Solo Lightstrip 10 meter, Förändra ditt hem och stämningen med en lysande belysningsupplevelse. Philips Hue Solo Lightstrip 10 meter är enkel att installera och ger ett fantastiskt ljusflöde på 1 700 lumen som lyser upp ditt hem. Denna lightstrip är belyst med RGBWW-lysdioder och skapar ren färg och rent vitt ljus. Den är designad med säkerhet i åtanke. Strålande stämningsbelysning: Med 1700 lumen får du ett kraftfullt ljusflöde, samtidigt som silikonhylsan sprider ljuset för att skapa ett mjukt sken av vacker stämningsbelysning. Vitt och färgat ljus: Anpassa atmosfären i ditt hem så att den passar perfekt för ditt humör med miljontals färgnyanser att välja mellan, och få precis rätt nyans av vitt ljus för alla dina dagliga rutiner med tusentals nyanser av varmt till kallt vitt ljus och ultralåg dimning. Installera på nolltid: Det kan inte bli enklare att komma igång. Kapa din lightstrip så att den passar in i ditt utrymme. Placera den, böj den och fäst den, anslut till ström - och slå på den! Kom ihåg att när du väl har kapat den kan du inte förlänga den igen. Perfekt för längre ytor: Hue Solo lightstrip är idealisk för trappor, längs golvpaneler, väggar och tak, och i både hallar, vardagsrum, sovrum, kök och mycket mer. Kan böjas och klippas men inte förlängas, Styr med vår prisbelönta app, RGBWW-lysdioder och upp till 1 700 lumen, 10 meter, Klart ljus, utan motstycke, Njut av klart ljusflöde för en oförglömlig upplevelse. Lys upp ditt vardagsrum, Skapa rätt atmosfär oavsett om du underhåller gäster, njuter av familjetid eller varvar ner på natten. Förvandla dina sovrum, Dimma det, lys upp det – valet är ditt. Lägg till vilken färg som helst till vilket rum och vilket humör som helst, när som helst. Lys upp ditt kök, Hjärtat och själen i ditt hem – det är här du förbereder, lagar och äter mat och umgås med familj och vänner. Låt din belysning under skåp skapa den rätta atmosfären för varje ögonblick. Styr på ditt sätt, Använd Hue-appen, rösten eller smarta tillbehör för att styra installationen. Anpassa med Hue-appen, Ändra enkelt färg, ljusstyrka och intensitet på dina lampor med mer än 60 förinställningar med hjälp av den prisbelönta Philips Hue-appen, Lägg till tillbehör, Lättanvända tillbehör som en dimmer switch eller rörelsesensor gör det enkelt för alla i rummet att justera lamporna. Installera på ett ögonblick, Sätta dina ljusslingor på vilken yta som helst är snyggt och enkelt. Fäst den, anslut den och använd den. Passar in i alla utrymmen, Från tak till golv – du kan kapa dina ljusslingor så att de passar alla utrymmen. Kom bara ihåg att när du har klippt den kan du inte ansluta den igen och förlänga den. Specifikationer: Längd: 10 meter, IP-klassning: IP20, Livslängd: 25000 h, Lumen @2700 K: 1500 lm, Lumen @4000 K: 1700 lm, Watt: 20 W, Teknik: Zigbee + Bluetooth, Produktdokument.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: LED-kæder
EAN: 8720169326750
Varenr.: C74713
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Solo Lightstrip 10 m - White and color ambiance
819 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Solo LED strip, 10 meter
959 kr
Til butik
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips Hue Solo lightstrip, RGBWW-LED (10 meter)
-15%1.022 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Philips Hue Essential lightstrip 20W 1800 lumen 1-pak
1.099,46 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Hue White and Color Ambiance Solo Lysrem 20W RGB/varmt hvidt/hvidt lys
1.115 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips HUE Solo lightstrip 10 meter
1.136 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Solo LED strip, 10 meter
1.269 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Solo LED strip, 10 meter
1.269 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Hue Solo LED strip, 10 meter
1.269 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Solo LED strip, 10 meter
1.269 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hue Solo lysstrip 10m
-13%1.349 kr
Før 1.549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Solo - Lysrem - LED - 20 W - RGB/varmt hvidt/hvidt lys - 10 m - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Solo - Lysrem - LED - 20 W - RGB/varmt hvidt/hvidt lys - 10 m - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK577 kr616 krKøb
2WATTOO.DK578 kr578 krKøb
3Teknikproffset DK642 kr701 krKøb
4Proshop DK819 kr858 krKøb
5Greenline959 kr959 krKøb
6Lamper.dk1.022 kr1.022 krKøb
7EL-GROSSISTEN1.099,46 kr1.099,46 krKøb
8CompuMail DK1.115 kr1.115 krKøb
9Butik24 DK1.136 kr1.136 krKøb
10BilligVVS DK1.269 kr1.269 krKøb
11LampeGuru.dk1.269 kr1.269 krKøb
12LavprisEl1.269 kr1.269 krKøb
13LavprisVVS1.269 kr1.269 krKøb
14Estore DK1.349 kr1.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue White and Color Ambiance Solo - Lysrem - LED - 20 W - RGB/varmt hvidt/hvidt lys - 10 m - hvid

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue White and Color Ambiance Solo - Lysrem - LED - 20 W - RGB/varmt hvidt/hvidt lys - 10 m - hvid i 186 dage. Laveste pris i perioden er 504 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 920 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 744 kr.

Den nuværende pris på 577 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Philips Hue White and Color Ambiance Solo - Lysrem - LED - 20 W - RGB/varmt hvidt/hvidt lys - 10 m - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Philips Hue White and Color Ambiance Solo - Lysrem - LED - 20 W - RGB/varmt hvidt/hvidt lys - 10 m - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026577 kr1 kr (0%)
8. maj 2026578 kr30 kr (5%)
7. maj 2026608 kr29 kr (5%)
5. maj 2026579 kr75 kr (15%)
30. apr. 2026504 kr74 kr (13%)
23. apr. 2026578 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026579 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026580 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026581 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026582 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret