Gå til hovedindhold

Eglo Neon Stripe-Z Light Strip Hvid L300 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth

EGLOKæderEAN: 9008606295265
Pris fra 359 krtil 679 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Eglo Neon Stripe-Z Light Strip Hvid L300 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 359 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z SMART neon stripe M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE
-47%359 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
EGLO CONNECT.Z SMART neon stripe M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE billede

Produktinformation

EGLO CONNECT-Z NEON STRIPE med justerbart lys, 3M. Højde 0,8 cm, længde 300 cm, bredde 1,8 cm. LED, 20 watt, 2400 lumen, 3000-6500 kelvin, RGB + Tunable white. Stripen kan dæmpes og styres via fjernbetjening, connect-z afbryder, AwoX Home Control app (gratis), eller ved stemmestyring. Zigbee er kompatibel med Amazon Alexa og Google Assistent. IP20.

Produktspecifikationer

Mærke: EGLO
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 901108
EAN: 9008606295265
Varenr.: 3304192
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eglo - Neon Stripe-z - Led Strip - Hvid - 3 M - Rgb Tw Zigbee Bt
569,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo Neon Stripe-Z Light Strip Hvid L300 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth
646 kr
Til butik
Eglo Neon Stripe-Z Light Strip Hvid L300 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth billede

Produktinformation

Forbedr belysningen i dit hjem med Eglo Neon Stripe-Z Light Strip i skarp hvid. Denne alsidige lysstrimmel kombinerer stil med avanceret teknologi for at give belysning, der kan tilpasses til ethvert rum. Uanset om du vil skabe stemningsfuld belysning, fremhæve arkitektoniske træk eller tilføje en farve til din indretning, giver Neon Stripe-Z Light Strip uendelige muligheder. Vigtige funktioner: Elegant design: Neon Stripe-Z Light Strip har et slankt og moderne design, der passer til enhver indretningsstil. Belysning, der kan tilpasses: Med RGB (rød, grøn, blå) og Tunable White (TW) kan du justere farven og lysstyrken, så den passer til dit humør eller dine præferencer. Smart tilslutningsmulighed: Integreret Zigbee- og Bluetooth-teknologi giver mulighed for nem styring via smartphone eller smart home-system. Alsidige anvendelsesmuligheder: Brug lysstrimlen til at fremhæve kunstværker, belyse hylder eller skabe fantastiske visuelle effekter i ethvert rum. Nem installation: Den selvklæbende bagside gør installationen til en leg, så du hurtigt og nemt kan forvandle dit rum. Specifikationer: Farve: Hvid, Længde: 300 cm, Belysningstype: RGB + Tunable White (TW), Tilslutningsmuligheder: Zigbee, Bluetooth, Materiale: Plastik af høj kvalitet, Strømkilde: DC 24V, Kontrol: Kompatibel med smartphone-app og smart home-systemer, Opgrader din belysning med Eglo Neon Stripe-Z Light Strip White L300, og nyd den tilpassede belysning med ubesværet kontrol. Perfekt til at skabe stemning og stil i ethvert rum i dit hjem. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: LED-kæder
EAN: 9008606295265
Varenr.: D04051
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO NEON-Z Zigbee RGB/TW 3M hvid stripe
679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo Neon Stripe-Z Light Strip Hvid L300 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo Neon Stripe-Z Light Strip Hvid L300 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK359 kr398 krKøb
2Gucca.dk569,95 kr569,95 krKøb
3Teknikproffset DK646 kr705 krKøb
4CS MEGASTORE DK679 kr718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eglo Neon Stripe-Z Light Strip Hvid L300 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på Eglo Neon Stripe-Z Light Strip Hvid L300 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth i 181 dage. Laveste pris i perioden er 339 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 646 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 500 kr.

Den nuværende pris på 359 kr er 28% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 44% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Eglo Neon Stripe-Z Light Strip Hvid L300 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Eglo Neon Stripe-Z Light Strip Hvid L300 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026359 kr210,95 kr (37%)
14. maj 2026569,95 kr76,05 kr (12%)
13. maj 2026646 kr76,05 kr (13%)
21. apr. 2026569,95 kr170,95 kr (43%)
11. apr. 2026399 kr170,95 kr (30%)
9. apr. 2026569,95 kr101,95 kr (22%)
10. mar. 2026468 kr129 kr (38%)
24. feb. 2026339 kr129 kr (28%)
28. jan. 2026468 kr49 kr (9%)
26. jan. 2026517 kr49 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret