Gå til hovedindhold

Philips Hue White and Color Ambiance Solo - Lysrem - LED - 20 W - multifarvelys - 2700-4000 K - 5000 mm - hvid

Philips HueLysbånd og -strengeEAN: 8720169326699
Pris fra 544 krtil 809 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 265 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 393 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Philips Hue White and Color Ambiance Solo - Lysrem - LED - 20 W - multifarvelys - 2700-4000 K - 5000 mm - hvid og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 544 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips Hue Solo lightstrip, RGBWW-LED (5 meter)
-20%544 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips Hue Solo lightstrip, RGBWW-LED (5 meter) billede

Produktinformation

Philips Hue Solo lightstrip 5 meter, RGBWW-LED (multicolor) Skab flotte lysoplevelser med den fem meter lange hvide Philips Hue Solo lightstrip. Den er nem at installere og kan bøjes og afkortes, men ikke forlænges. Solo lightstrips RGBWW-LED'er er dæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Philips Hue
EAN: 8720169326699
Varenr.: 929003817002
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White and Color Ambiance Solo - Lysrem - LED - 20 W - multifarvelys - 2700-4000 K - 5000 mm - hvid
549 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips HUE Solo lightstrip 5 meter
578 kr
Til butik
Philips HUE Solo lightstrip 5 meter billede

Produktinformation

Forvandl dit hjem og dit humør med en alsidig og intelligent lysoplevelse. Philips Hue Solo lightstrip på 5 meter er nem at installere og leverer et imponerende lysudbytte på 1700 lumen, der oplyser hjemmet med levende farver og klart hvidt lys via avancerede RGBWW-LED’er.Lightstrip’en er lavet af fleksibelt og slidstærkt silikone, som sikrer sikker interaktion og modstandskraft over for bukning ved daglig brug. Med det smarte cut-to-length-design kan du tilpasse længden ved de markerede afkortningspunkter og få præcis den pasform, du har brug for.Styr din belysning direkte via Philips Hue-appen (kræver iOS 16+), hvor du har adgang til mere end 60 forudindstillinger. Lightstrip’en er kompatibel med stemmeassistenter som Alexa, Google Assistant og Apple HomeKit og kan desuden styres via Bluetooth eller Zigbee – det giver dig maksimal fleksibilitet i hverdagen.Lang levetid op til 25.000 timer og brugbar i temperatursving fra -20°C til 40°CBemærk: Denne model har en fast længde på 5 meter og kan ikke forlænges, modsat visse andre Philips Hue Plus-modeller.Philips Hue Solo lightstrip på 5 meter er det ideelle valg, når du ønsker fleksibel og nem smartbelysning med et rigt farve- og lysudvalg. Skab både hyggelige stemninger og effektivt funktionelt lys, og styr det hele intuitivt via app eller stemme. Udforsk flere løsninger i vores udvalg af produkter.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Philips Hue
Artikel nr.: 8720169326699
EAN: 8720169326699
Varenr.: 8720169326699
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Solo LED strip, 5 meter
579 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Philips Hue Essential lightstrip 20W 1800 lumen 1-pak
622,7 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Hue Solo lightstrip 5m
625 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Hue White and Color Ambiance Solo Lysrem 20W 2700-4000K Multifarvelys
628 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Solo LED strip, 5 meter
719 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Solo LED strip, 5 meter
719 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Hue Solo LED strip, 5 meter
719 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Solo LED strip, 5 meter
719 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Solo lysliste 5m
-14%809 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Solo - Lysrem - LED - 20 W - multifarvelys - 2700-4000 K - 5000 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Solo - Lysrem - LED - 20 W - multifarvelys - 2700-4000 K - 5000 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk544 kr544 krKøb
2CS MEGASTORE DK549 kr588 krKøb
3Butik24 DK578 kr578 krKøb
4Greenline579 kr579 krKøb
5EL-GROSSISTEN622,7 kr622,7 krKøb
6Teknikproffset DK625 kr684 krKøb
7CompuMail DK628 kr628 krKøb
8BilligVVS DK719 kr719 krKøb
9LampeGuru.dk719 kr719 krKøb
10LavprisEl719 kr719 krKøb
11LavprisVVS719 kr719 krKøb
12Estore DK809 kr809 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue White and Color Ambiance Solo - Lysrem - LED - 20 W - multifarvelys - 2700-4000 K - 5000 mm - hvid

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue White and Color Ambiance Solo - Lysrem - LED - 20 W - multifarvelys - 2700-4000 K - 5000 mm - hvid i 174 dage. Laveste pris i perioden er 393 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 577 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 521 kr.

Den nuværende pris på 544 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 37% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Philips Hue White and Color Ambiance Solo - Lysrem - LED - 20 W - multifarvelys - 2700-4000 K - 5000 mm - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Philips Hue White and Color Ambiance Solo - Lysrem - LED - 20 W - multifarvelys - 2700-4000 K - 5000 mm - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026544 kr15 kr (3%)
17. maj 2026529 kr9 kr (2%)
16. maj 2026538 kr9 kr (2%)
13. maj 2026529 kr37 kr (8%)
9. maj 2026492 kr37 kr (7%)
7. maj 2026529 kr132 kr (33%)
6. maj 2026397 kr132 kr (25%)
29. apr. 2026529 kr6 kr (1%)
27. apr. 2026523 kr6 kr (1%)
26. apr. 2026529 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret