Gå til hovedindhold

Philips Hue White ambiance Aurelle - Loftslyspanel - LED - 300 x 300 mm - 19 W - tunbar hvid - 2200-6500 K - kvadrat - hvid ramme

Pris fra 842 krtil 1.645 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 803 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 805 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Philips Hue White ambiance Aurelle - Loftslyspanel - LED - 300 x 300 mm - 19 W - tunbar hvid - 2200-6500 K - kvadrat - hvid ramme og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 842 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Aurelle panel square white
842 kr
Til butik
Philips Hue Aurelle panel square white billede

Produktinformation

Philips Hue Aurelle er en serie af panellamper med White ambiance, der gør det muligt at justere mellem varme og kolde toner af hvidt lys. Med deres slanke, svævende udseende giver panelerne både optimal belysning og en følelse af rummelighed. Dette Aurelle panel har et hvidt og firkantet design, der passer naturligt ind i indretningen i de fleste hjem. Det kan både lyse et rum godt op samt skabe en hyggelig atmosfære takket være muligheden for at dæmpe lyset og justere de hvide toner. Alle lysindstillinger foretages nemt med Hue appen, og du kan også vælge at forbinde til en Hue Bridge og intelligent tilbehør for at få endnu flere funktioner og betjeningsmuligheder.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 929003099202
EAN: 8720169328976
Varenr.: 3335817
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Aurelle LED panel, hvid, 30x30 cm
919 kr
Til butik
Philips Hue Aurelle LED panel, hvid, 30x30 cm billede

Produktinformation

Philips Hue LED panel 300x300mm Philips Hue LED panelet leverer 2200 lumen i lysstyrke, som nemt erstatter dine 1x36W lysstofarmaturer. Forskellen er dog stadigvæk, at du får en bedre og mere jævn belysning med et LED panel. Samtidig får du også en større...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: 30x30 cm
EAN: 8720169328976
Varenr.: 2099175847
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Philips Hue Aurelle panel, 60x60, White Ambiance, 19W, 1940lm, Zigbee + Bluetooth, hvid
1.088 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White ambiance Aurelle - Loftslyspanel - LED - 300 x 300 mm - 19 W - tunbar hvid - 2200-6500 K - kvadrat - hvid ramme
1.097 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Aurelle LED panel, hvid, 30x30 cm
1.099 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Philips HUE Aurelle 4,8x30x0 White ambiance 19W 1940 Lumen
1.163,64 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Aurelle LED panel, hvid, 30x30 cm
1.565 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Aurelle LED panel, hvid, 30x30 cm
1.645 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White ambiance Aurelle - Loftslyspanel - LED - 300 x 300 mm - 19 W - tunbar hvid - 2200-6500 K - kvadrat - hvid ramme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White ambiance Aurelle - Loftslyspanel - LED - 300 x 300 mm - 19 W - tunbar hvid - 2200-6500 K - kvadrat - hvid ramme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK842 kr881 krKøb
2Greenline919 kr919 krKøb
3WATTOO.DK1.088 kr1.088 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.097 kr1.097 krKøb
5LampeGuru.dk1.099 kr1.099 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.163,64 kr1.163,64 krKøb
7BilligVVS DK1.565 kr1.565 krKøb
8LavprisVVS1.645 kr1.645 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue White ambiance Aurelle - Loftslyspanel - LED - 300 x 300 mm - 19 W - tunbar hvid - 2200-6500 K - kvadrat - hvid ramme

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue White ambiance Aurelle - Loftslyspanel - LED - 300 x 300 mm - 19 W - tunbar hvid - 2200-6500 K - kvadrat - hvid ramme i 184 dage. Laveste pris i perioden er 793 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 908 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 844 kr.

Den nuværende pris på 842 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Philips Hue White ambiance Aurelle - Loftslyspanel - LED - 300 x 300 mm - 19 W - tunbar hvid - 2200-6500 K - kvadrat - hvid ramme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Philips Hue White ambiance Aurelle - Loftslyspanel - LED - 300 x 300 mm - 19 W - tunbar hvid - 2200-6500 K - kvadrat - hvid ramme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026842 kr3 kr (0%)
12. maj 2026839 kr1 kr (0%)
11. maj 2026840 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026839 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026840 kr35 kr (4%)
10. apr. 2026805 kr1 kr (0%)
13. jan. 2026804 kr104 kr (11%)
16. dec. 2025908 kr28 kr (3%)
13. dec. 2025880 kr87 kr (11%)
12. dec. 2025793 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret