Gå til hovedindhold

Philips Hue - Smart stik - trådløs - Bluetooth, ZigBee Light Link - 2401 - 2483.5 Mhz - hvid

PhilipsTelefonledningerEAN: 8720169258341
Pris fra 656 krtil 959 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 303 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 524,8 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Philips Hue - Smart stik - trådløs - Bluetooth, ZigBee Light Link - 2401 - 2483.5 Mhz - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 656 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips Hue Smart plug 3-pak
656 kr
Til butik
Philips Hue Smart plug 3-pak billede

Produktinformation

Philips Hue Smart plug giver dig mulighed for at forvandle enhver lampe til en del af dit intelligente belysningssystem – selv dem, der ikke understøtter Hue-pærer. Sæt Smart plug’en i stikkontakten, tilslut din lampe, og få intelligent styring via Hue appen eller din stemme. Brug Bluetooth til hurtig og direkte kontrol, eller tilslut en Hue Bridge for at få adgang til alle avancerede funktioner.Smart plug’en er fremstillet i syntetiske materialer og har et kompakt design (ca. 6,4 x 6,0 x 6,0 cm for EU-model), så den nemt passer ind i ethvert hjem og ikke fylder unødvendigt. Der kræves ingen ekstra ledninger, så installationen er både hurtig og pæn.Philips Hue Smart plug fungerer sikkert og pålideligt med klasse II beskyttelse og IP20-klassificering, som beskytter mod støv og sikrer elektrisk sikkerhed. Kontakten er testet til op til 10.000 klik og fungerer stabilt ved temperaturer mellem 0–40 °C samt luftfugtighed fra 5–95 %. Standby-strømforbruget er lavt (ca. 0,2 watt, afhængigt af model).Smart plug’en kan løbende forbedres ved automatiske firmwareopdateringer via enten Bluetooth appen eller Hue Bridge, så du får nye funktioner, så snart de er tilgængelige.Oplev nem intelligent styring og gør alle dine lamper til en del af dit smarte hjem. Se hele udvalget af hos Butik24.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Belysning
Artikel nr.: 8720169258341
EAN: 8720169258341
Varenr.: 8720169258341
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Philips Hue Smart Plug, hvid - 3 pak
656 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue - Smart stik - trådløs - Bluetooth, ZigBee Light Link - 2401 - 2483.5 Mhz - hvid
739 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Hue Hvid Smart stik Trådløs
748 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Hue Smartplug 3-pack
-4%795 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hue Smartplug 3-pak
-13%959 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue - Smart stik - trådløs - Bluetooth, ZigBee Light Link - 2401 - 2483.5 Mhz - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue - Smart stik - trådløs - Bluetooth, ZigBee Light Link - 2401 - 2483.5 Mhz - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Butik24 DK656 kr656 krKøb
2WATTOO.DK656 kr656 krKøb
3CS MEGASTORE DK739 kr778 krKøb
4CompuMail DK748 kr748 krKøb
5Teknikproffset DK795 kr844 krKøb
6Estore DK959 kr959 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue - Smart stik - trådløs - Bluetooth, ZigBee Light Link - 2401 - 2483.5 Mhz - hvid

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue - Smart stik - trådløs - Bluetooth, ZigBee Light Link - 2401 - 2483.5 Mhz - hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 524,8 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 668 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 617 kr.

Den nuværende pris på 656 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Philips Hue - Smart stik - trådløs - Bluetooth, ZigBee Light Link - 2401 - 2483.5 Mhz - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Philips Hue - Smart stik - trådløs - Bluetooth, ZigBee Light Link - 2401 - 2483.5 Mhz - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026656 kr102 kr (18%)
27. maj 2026554 kr102 kr (16%)
26. maj 2026656 kr102 kr (18%)
23. maj 2026554 kr102 kr (16%)
22. maj 2026656 kr102 kr (18%)
8. maj 2026554 kr102 kr (16%)
7. maj 2026656 kr102 kr (18%)
30. apr. 2026554 kr102 kr (16%)
29. apr. 2026656 kr102 kr (18%)
25. apr. 2026554 kr102 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret