Gå til hovedindhold

Philips Hue Lightguide G95 globe LED-pre, E27, Color & White ambiance, 6,8W, 500lm, Zigbee + Bluetooth (1 stk)

PhilipsCentral styring af hjemmetEAN: 8719514419155
Pris fra 481 krtil 759 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 278 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 475 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Philips Hue Lightguide G95 globe LED-pre, E27, Color & White ambiance, 6,8W, 500lm, Zigbee + Bluetooth (1 stk) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 481 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Lightguide G95 globe - E27 pære
481 kr
Til butik
Philips Hue Lightguide G95 globe - E27 pære billede

Produktinformation

Lightguide pærerne er mundblæste og fremstillet af krystalklart glas. Refleksionerne fra det indre rør og belægningen komplementerer hinanden og skaber en unik lyseffekt, der passer perfekt til den unikke globe form.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 929003151101
EAN: 8719514419155
Varenr.: 3294974
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Philips Hue Lightguide G95 globe LED-pre, E27, Color & White ambiance, 6,8W, 500lm, Zigbee + Bluetooth (1 stk)
514 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White and Color Ambiance Lightguide G95 globe - E27 pære
515 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips Hue RGB G95 Smart LED-pære E27 500 lm
529 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Hue Lightguide Globe 95mm E27 White and Color Ambiance
-10%601 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hue Lightguide Globe 95 mm E27 Hvid og farvestemning
-14%759 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue Lightguide G95 globe LED-pre, E27, Color & White ambiance, 6,8W, 500lm, Zigbee + Bluetooth (1 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue Lightguide G95 globe LED-pre, E27, Color & White ambiance, 6,8W, 500lm, Zigbee + Bluetooth (1 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK481 kr520 krKøb
2WATTOO.DK514 kr514 krKøb
3CS MEGASTORE DK515 kr554 krKøb
4Av-Cables DK529 kr529 krKøb
5Teknikproffset DK601 kr650 krKøb
6Estore DK759 kr759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue Lightguide G95 globe LED-pre, E27, Color & White ambiance, 6,8W, 500lm, Zigbee + Bluetooth (1 stk)

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue Lightguide G95 globe LED-pre, E27, Color & White ambiance, 6,8W, 500lm, Zigbee + Bluetooth (1 stk) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 460 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 496 kr.

Den nuværende pris på 481 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Philips Hue Lightguide G95 globe LED-pre, E27, Color & White ambiance, 6,8W, 500lm, Zigbee + Bluetooth (1 stk). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Philips Hue Lightguide G95 globe LED-pre, E27, Color & White ambiance, 6,8W, 500lm, Zigbee + Bluetooth (1 stk) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026481 kr1 kr (0%)
1. maj 2026480 kr5 kr (1%)
21. mar. 2026475 kr8 kr (2%)
29. jan. 2026483 kr23 kr (5%)
26. jan. 2026460 kr39 kr (8%)
25. jan. 2026499 kr39 kr (8%)
21. jan. 2026460 kr39 kr (8%)
16. jan. 2026499 kr39 kr (8%)
12. jan. 2026460 kr39 kr (8%)
11. jan. 2026499 kr39 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret