Gå til hovedindhold

Philips HR3781/10 Kraftig håndmixer med effekt på 500 W, 5000 series

PhilipsKøkkenmaskiner og blendereEAN: 8720389024634
Pris fra 477 krtil 689 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 212 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips HR3781/10 Kraftig håndmixer med effekt på 500 W, 5000 series og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 477 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Series 5000 HR3781 Håndmixer 500W Sort
477 kr
Til butik
Philips Series 5000 HR3781 Håndmixer 500W Sort billede

Produktinformation

Philips Series 5000 HR3781 - Håndmixer - 500 W - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HR3781/10
EAN: 8720389024634
Varenr.: 1001684931
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series 5000 HR3781 - Håndmixer - 500 W - sort
527 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips HR3781/10 Kraftig håndmixer med effekt på 500 W, 5000 series
619 kr
Til butik
Philips HR3781/10 Kraftig håndmixer med effekt på 500 W, 5000 series billede

Produktinformation

Philips’ effektive 2-i-1 håndmixer gør det nemt at blande eller ælte selv vanskelig dej på få minutter. Den robuste 500 W motor kombineret med fem hastighedsindstillinger og turbo-funktion giver dig maksimal kontrol over alle mixingbehov – fra lette cremer til tungere brøddeje.Med sit langtrækkende design kan håndmixeren nå alle hjørner af dybe skåle og minimerer både stænk og sprøjt. Soft Start-teknologien forøger hastigheden gradvist, så ingredienserne forbliver i skålen, hvilket reducerer rengøringstiden betydeligt og holder dit køkken rent. Det ergonomiske plastikgreb ligger behageligt i hånden og forhindrer kontakt med skålens kant under brug.Håndmixerens energieffektive motor fungerer på 220-240V/50-60Hz og hjælper med at spare energi ved daglig brug. Emballagen er fremstillet af over 90% genbrugsmaterialer, hvilket understøtter en mere bæredygtig livsstil. Oplev, hvordan Philips forener effektivitet, komfort og miljøbevidsthed i denne kraftfulde og alsidige håndmixer – ideel til alle, der ønsker at gøre bagningen nemmere og mere effektiv.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Husholdning
Artikel nr.: 8720389024634
EAN: 8720389024634
Varenr.: 8720389024634
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Series 5000 HR3781 Håndmixer 500W Sort
619 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Håndmixer - Philips HR3781/10, 500 W, 5 hastigheder
-7%669 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Håndmixer - Philips HR3781/10, 500 W, 5 hastigheder
-7%689 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips HR3781/10 Kraftig håndmixer med effekt på 500 W, 5000 series koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips HR3781/10 Kraftig håndmixer med effekt på 500 W, 5000 series koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK477 kr477 krKøb
2CS MEGASTORE DK527 kr566 krKøb
3Butik24 DK619 kr619 krKøb
4Ultrashop619 kr619 krKøb
5Boligcenter DK669 kr669 krKøb
6Vivas DK689 kr768 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips HR3781/10 Kraftig håndmixer med effekt på 500 W, 5000 series

PriceData har fulgt prisen på Philips HR3781/10 Kraftig håndmixer med effekt på 500 W, 5000 series i 185 dage. Laveste pris i perioden er 402 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 618 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 489 kr.

Den nuværende pris på 477 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Philips HR3781/10 Kraftig håndmixer med effekt på 500 W, 5000 series. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Philips HR3781/10 Kraftig håndmixer med effekt på 500 W, 5000 series de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026477 kr1 kr (0%)
9. maj 2026478 kr16 kr (3%)
6. maj 2026494 kr26 kr (5%)
2. maj 2026520 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026521 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026522 kr
28. apr. 2026521,4 kr96,6 kr (16%)
27. apr. 2026618 kr96 kr (18%)
26. apr. 2026522 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026521 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret