Gå til hovedindhold

Philips HC5630/15 Vaskbar hårklipper med Trim-n-Flow PRO-teknologi

PhilipsPersonlig plejeEAN: 8710103897842
Pris fra 297 krtil 449 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 152 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 265 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Philips HC5630/15 Vaskbar hårklipper med Trim-n-Flow PRO-teknologi og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 297 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips HC5630/15
297 kr
Til butik
Philips HC5630/15 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skægtrimmer
Farve: 2
Artikel nr.: HC5630/15
EAN: 8710103897842
Varenr.: 5780002
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips HC5630/15 series 5000 Vaskbar hårklipper
314 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hårklipper Philips Series 5000 HC5630/15 - sort/sølv
-5%369 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hårklipper Philips Series 5000 HC5630/15 - sort/sølv billede

Produktinformation

Fordele ved hårklipperFå en hurtig og jævn klipning derhjemme med Philips Series 5000 HC5630/15. Den ledningsfri hårklipper giver op til 90 min brugstid pr. opladning og har selvslibende skær i rustfrit stål for vedvarende skarphed. Vælg præcist din længde blandt 28 trin - fra 0,5 mm til 28 mm - og style hår eller skæg med de medfølgende kamme og opbevar det hele i rejsetasken.Til præcis og nem hjemmefrisureDen 41 mm brede cutter dækker mere pr. strøg, mens den ergonomiske udformning giver sikkert greb. Klipperen er vandtæt og kan skylles for nem rengøring. Den er olie-fri i vedligeholdelsen, så du kan fokusere på resultatet fremfor arbejdet.Strømkilde: Batteri (indbygget Li-Ion)Driftstid: 90 minKlippebredde: 4,1 cmLængdetrin: 28 (0,5 mm – 2,8 cm; trin på 1 mm)Bladmateriale: Rustfrit stål, selvslibendeFarve: Sort/sølvVandtæt: JaLedningsfri brug: JaMedfølger: Hårkam, skægkam, rensebørste, rejsetaskeErgonomisk greb: JaVedligeholdelse: Oliefri...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Hårklippere
Vægt: 0.7g
EAN: 8710103897842
Varenr.: 1914406
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hårklipper Philips Series 5000 HC5630/15 - sort/sølv
-5%389 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips HC5630/15 Vaskbar hårklipper med Trim-n-Flow PRO-teknologi
389 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hårklipper DualCut teknologi & vaskbar HC5630
-13%449 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips HC5630/15 Vaskbar hårklipper med Trim-n-Flow PRO-teknologi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips HC5630/15 Vaskbar hårklipper med Trim-n-Flow PRO-teknologi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK297 kr336 krKøb
2Komplett DK314 kr314 krKøb
3Boligcenter DK369 kr369 krKøb
4Vivas DK389 kr468 krKøb
5Butik24 DK389 kr428 krKøb
6Estore DK449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips HC5630/15 Vaskbar hårklipper med Trim-n-Flow PRO-teknologi

PriceData har fulgt prisen på Philips HC5630/15 Vaskbar hårklipper med Trim-n-Flow PRO-teknologi i 149 dage. Laveste pris i perioden er 265 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 314 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 286 kr.

Den nuværende pris på 297 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Philips HC5630/15 Vaskbar hårklipper med Trim-n-Flow PRO-teknologi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Philips HC5630/15 Vaskbar hårklipper med Trim-n-Flow PRO-teknologi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026297 kr8 kr (3%)
27. maj 2026305 kr3 kr (1%)
26. maj 2026308 kr2 kr (1%)
25. maj 2026306 kr4 kr (1%)
23. maj 2026310 kr4 kr (1%)
18. maj 2026314 kr12 kr (4%)
17. maj 2026302 kr1 kr (0%)
14. maj 2026301 kr6 kr (2%)
13. maj 2026295 kr1 kr (0%)
8. maj 2026296 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret