Gå til hovedindhold

Philips HAIRCLIPPER Series 5000 HC5632 Hårklipper Grå

PhilipsPersonlig plejeEAN: 8710103914839
Pris fra 329 krtil 449 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 287 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Philips HAIRCLIPPER Series 5000 HC5632 Hårklipper Grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 329 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips HAIRCLIPPER Series 5000 HC5632 Hårklipper Grå
329 kr
Til butik
Philips HAIRCLIPPER Series 5000 HC5632 Hårklipper Grå billede

Produktinformation

Philips HAIRCLIPPER Series 5000 HC5632 - Hårklipper - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HC5632/15
EAN: 8710103914839
Varenr.: 995596959
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips HC 5632/15
341 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips HAIRCLIPPER Series 5000 HC5632 Hårklipper Grå
419 kr
Til butik
Philips HAIRCLIPPER Series 5000 HC5632 Hårklipper Grå billede

Produktinformation

Philips Hårklipper HC5632 Oplev den ultimative klipperoplevelse med Philips Hårklipper HC5632. Denne kraftfulde hårklipper er designet til at levere præcise og ensartede resultater hver gang. Med sin ergonomiske form og lette vægt er den nem at håndtere,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Personlig Pleje
EAN: 8710103914839
Varenr.: 40652
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hårklipper Philips Series 5000 HC5632/15 - sort
-9%429 kr
Før 472 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips HC5632/15 Vaskbar hårklipper series 5000
429 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hårklipper Philips Series 5000 HC5632/15 - sort
-9%449 kr
Før 492 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips HAIRCLIPPER Series 5000 HC5632 Hårklipper Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips HAIRCLIPPER Series 5000 HC5632 Hårklipper Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK329 kr329 krKøb
2CS MEGASTORE DK341 kr380 krKøb
3Ultrashop419 kr419 krKøb
4Boligcenter DK429 kr429 krKøb
5Butik24 DK429 kr468 krKøb
6Vivas DK449 kr528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips HAIRCLIPPER Series 5000 HC5632 Hårklipper Grå

PriceData har fulgt prisen på Philips HAIRCLIPPER Series 5000 HC5632 Hårklipper Grå i 183 dage. Laveste pris i perioden er 287 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 357 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 340 kr.

Den nuværende pris på 329 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Philips HAIRCLIPPER Series 5000 HC5632 Hårklipper Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Philips HAIRCLIPPER Series 5000 HC5632 Hårklipper Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026329 kr1 kr (0%)
25. maj 2026328 kr1 kr (0%)
22. maj 2026327 kr1 kr (0%)
17. maj 2026328 kr1 kr (0%)
16. maj 2026327 kr40 kr (14%)
11. apr. 2026287 kr28 kr (9%)
10. apr. 2026315 kr28 kr (10%)
5. apr. 2026287 kr6 kr (2%)
29. mar. 2026293 kr6 kr (2%)
22. mar. 2026299 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret