Gå til hovedindhold

Philips Forkobling elektronisk 1x22-42W, 220-240V, HF-P PL-T/C/L/TL5C

PhilipsBelysningEAN: 8711500913975
Pris fra 182 krtil 278,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 96,75 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 173 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Philips Forkobling elektronisk 1x22-42W, 220-240V, HF-P PL-T/C/L/TL5C og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Philips Forkobling elektronisk 1x22-42W, 220-240V, HF-P PL-T/C/L/TL5C
182 kr
Til butik
Philips Forkobling elektronisk 1x22-42W, 220-240V, HF-P PL-T/C/L/TL5C billede

Produktinformation

HF-Performer EII PL-T/C/R/T5c er en slank og bæredygtig elektronisk højfrekvensforkobling til en lang række CFL-ni-anvendelser. Den er ideel til anvendelser, hvor der er behov for stor energieffektivitet. HF-Performer EII-serien er kendetegnet ved en robu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Philips HF-Spoler
EAN: 8711500913975
Varenr.: 147847
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
REAKTOR HF-P 1 22-42 PL-T/C/L/TL5C EII
182,1 kr
Til butik
REAKTOR HF-P 1 22-42 PL-T/C/L/TL5C EII billede

Produktinformation

En energibesparende løsning HF-Performer EII PL-T/C/R/T5c er en slank og bæredygtig elektronisk højfrekvensforkobling til en lang række CFL-ni-anvendelser. Den er ideel til anvendelser, hvor der er behov for stor energieffektivitet. HF-Performer EII-serie...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PHILIPS
Kategori: Lyskilder
EAN: 8711500913975
Varenr.: 15842064630095
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PHILIPS Forkobling elektronisk 1x22-42W, 220-240V, HF-P PL-T/C/L/TL5C
184 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Elektronisk Forkobling HF-P 1 22-42 PLT/C/L/TL5CEII
184 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Reaktor hf-p 1 22-42 pl-t/c/l/tl5c eii
198,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Spole Hf-P 1 22-42W Plt/C/L/Tl5Ceii
278,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Forkobling elektronisk 1x22-42W, 220-240V, HF-P PL-T/C/L/TL5C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Forkobling elektronisk 1x22-42W, 220-240V, HF-P PL-T/C/L/TL5C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk182 kr182 krKøb
2EL-GROSSISTEN182,1 kr182,1 krKøb
3CS MEGASTORE DK184 kr223 krKøb
4Proshop DK184 kr223 krKøb
5MaintainIt198,75 kr198,75 krKøb
6vvsfittings.dk278,75 kr278,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Forkobling elektronisk 1x22-42W, 220-240V, HF-P PL-T/C/L/TL5C

PriceData har fulgt prisen på Philips Forkobling elektronisk 1x22-42W, 220-240V, HF-P PL-T/C/L/TL5C i 180 dage. Laveste pris i perioden er 163 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 182,1 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 177 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Philips Forkobling elektronisk 1x22-42W, 220-240V, HF-P PL-T/C/L/TL5C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Philips Forkobling elektronisk 1x22-42W, 220-240V, HF-P PL-T/C/L/TL5C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026182 kr
1. jun. 2026182,1 kr
25. maj 2026182 kr
24. maj 2026182,1 kr
23. maj 2026182 kr3 kr (2%)
24. mar. 2026179 kr
23. mar. 2026179,93 kr
21. mar. 2026179 kr1 kr (1%)
20. mar. 2026178 kr1,93 kr (1%)
19. mar. 2026179,93 kr1,93 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret