Gå til hovedindhold

Philips Forkobling elektronisk 1x18W, 230-240V, HF-M Red PLC/PLT

PhilipsBelysningEAN: 8711500928023
Pris fra 96,33 krtil 138 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 41,67 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Forkobling elektronisk 1x18W, 230-240V, HF-M Red PLC/PLT og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96.33 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HF Spole HF-Matchbox RED 118 SH PLC/PLT
96,33 kr
Til butik
HF Spole HF-Matchbox RED 118 SH PLC/PLT billede

Produktinformation

Kompakt, robust konstruktionHF-Matchbox Red er en kompakt, let og driftssikker højfrekvensforkobling til en overkommelig pris til brug i systemer med et wattforbrug på under 25 W kombineret med lyskilder af typen TL mini, TL-D, TL5, TL5c, PL-T/C og PL-L/S...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PHILIPS
Kategori: Transformere
EAN: 8711500928023
Varenr.: 15845460050255
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
HF Spole HF-Matchbox RED 118 SH PLC/PLT
96,33 kr
Til butik
HF Spole HF-Matchbox RED 118 SH PLC/PLT billede

Produktinformation

HF Spole HF-Matchbox RED 118 SH PLC/PLT er en elektronisk spole designet til at optimere funktionaliteten i belysningsanlæg med PLC og PLT pærer. Spolen sikrer en stabil og effektiv drift ved at matche højfrekvente signaler, hvilket reducerer interferens...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Transformere
EAN: 8711500928023
Varenr.: 15109469045062
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PHILIPS Forkobling elektronisk 1x18W, 230-240V, HF-M Red PLC/PLT
99 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Elektronisk forkobling hf-matchbox 118 red plc/plt
101 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Reaktor HF-M red 118 SH PLC/PLT
112 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Reaktor Hf-M Red 118 Sh Plc/Plt
112,68 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Reaktor hf-m red 118 sh plc/plt
116,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Philips Forkobling elektronisk 1x18W, 230-240V, HF-M Red PLC/PLT
138 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Forkobling elektronisk 1x18W, 230-240V, HF-M Red PLC/PLT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Forkobling elektronisk 1x18W, 230-240V, HF-M Red PLC/PLT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN96,33 kr96,33 krKøb
2EL-NETSALG96,33 kr96,33 krKøb
3CS MEGASTORE DK99 kr138 krKøb
4Proshop DK101 kr140 krKøb
5WATTOO.DK112 kr112 krKøb
6Billigelogvvs.dk112,68 kr112,68 krKøb
7MaintainIt116,25 kr116,25 krKøb
8Elvvs.dk138 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Forkobling elektronisk 1x18W, 230-240V, HF-M Red PLC/PLT

PriceData har fulgt prisen på Philips Forkobling elektronisk 1x18W, 230-240V, HF-M Red PLC/PLT i 148 dage. Laveste pris i perioden er 96,33 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 106 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 96,33 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Philips Forkobling elektronisk 1x18W, 230-240V, HF-M Red PLC/PLT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Philips Forkobling elektronisk 1x18W, 230-240V, HF-M Red PLC/PLT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. mar. 202696,33 kr7,67 kr (7%)
3. mar. 2026104 kr7,67 kr (8%)
3. feb. 202696,33 kr8,67 kr (8%)
2. feb. 2026105 kr8,67 kr (9%)
31. jan. 202696,33 kr8,37 kr (8%)
26. jan. 2026104,7 kr8,37 kr (9%)
14. jan. 202696,33 kr8,67 kr (8%)
13. jan. 2026105 kr8,67 kr (9%)
7. jan. 202696,33 kr9,67 kr (9%)
5. jan. 2026106 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret