Gå til hovedindhold

Philips Evnia 25M2N3200W/00 computerskærm 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Grå

PhilipsComputerskærmeEAN: 8712581800673
Pris fra 777 krtil 1.198 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 421 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 737 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Philips Evnia 25M2N3200W/00 computerskærm 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Grå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 777 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Evnia 3000 25M2N3200W 25" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz
777 kr
Til butik
Philips Evnia 3000 25M2N3200W 25" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz billede

Produktinformation

Philips Evnia 3000 25M2N3200W - LED-skærm - gaming - 25" (24.5" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 0.5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - mørk skifer

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 25M2N3200W/00
EAN: 8712581800673
Varenr.: 1001039660
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24,5" Philips Evnia 3000 25M2N3200W - 1920x1080 (FHD) - 240Hz - VA
783 kr
Til butik
24,5" Philips Evnia 3000 25M2N3200W - 1920x1080 (FHD) - 240Hz - VA billede

Produktinformation

Philips Evnia 3000 25M2N3200W gaming monitor kombinerer et VA-panel med høj kontrast og e-sport-fokuseret respons for kompetitivt gameplay og en immersiv oplevelse. Størrelse: 25" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 240Hz Paneltype: VA Tilslutning: 2x HDMI, 2x DisplayPort Særlige funktioner: AMD Adaptive-Sync; 0.5 ms MPRT; 120% sRGB Stærk kontrast og bred farvedækning gør hurtige spil og medier mere levende, mens ergonomiske justeringer sikrer komfort under lange sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 25M2N3200W/00
EAN: 8712581800673
Varenr.: 3180468
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm til gaming Philips Evnia 3000 25M2N3200W 25" Full HD 240 Hz
-25%879 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm til gaming Philips Evnia 3000 25M2N3200W 25" Full HD 240 Hz billede

Produktinformation

Philips Evnia 3000 25M2N3200W - LED-skærm - gaming - 25" (24.5" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 0.5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - mørk skiferVi går op i"smuk" hastighed. Denne skærm har en opdateringshastighed på 240Hz og en 16:9 Full HD-skærm, så du kan spille i realtid med skarpe og detaljerede billeder.GenereltAdaptive-Sync teknologi: AMD Adaptive-SyncBacklight-teknologi: WLEDDiagonal størrelse: 25"Dimensioner (B x D x H): 55.7 cm x 23.9 cm x 50.8 cm - med standerEgenskaber: sRGB farvestyringSmartContrastSmartImage GameMega Infinity Dynamic Contrast RatioLow Blue Light ModeFlicker Free-teknologiAdaptive-Sync teknologiEasySelect Menu Toggle KeyLow Input LagEasyRead8-bit + FRC Color DepthEnergiklasse: Klasse EFarve: Mørk skiferFarve support: 1,07 milliarder farverFarvespektrum: 101.5% NTSC (CIE 1976), 120% sRGBFormatforhold: 16:9Gaming: JaKontrastforhold: 3000:1Lodret opdateringshastighed: 48 - 240 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 300 cd/m²OSD sprog: MultilingualPaneltype: VAPixel Pitch: 0.2832 mmPixel pr. tomme: 89.91Responstid: 1 ms (grå-til-grå), 0.5 ms (MPRT)Skærmbelægning: 3H Hard Coating, anti-genskin (25 %)Skærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Vægt: 6g
EAN: 8712581800673
Varenr.: 1830236
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm til gaming Philips Evnia 3000 25M2N3200W 25" Full HD 240 Hz
-25%899 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Evnia 3000 25M2N3200W 25 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz
976 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Evnia 3000 25M2N3200W 25 VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz
979 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Evnia 25M2N3200W/00 computerskærm 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Grå
1.198 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Evnia 25M2N3200W/00 computerskærm 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Evnia 25M2N3200W/00 computerskærm 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK777 kr777 krKøb
2Proshop DK783 kr822 krKøb
3Boligcenter DK879 kr879 krKøb
4Vivas DK899 kr968 krKøb
5Teknikproffset DK976 kr1.045 krKøb
6Ultrashop979 kr979 krKøb
7Superprice.dk1.198 kr1.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Evnia 25M2N3200W/00 computerskærm 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Grå

PriceData har fulgt prisen på Philips Evnia 25M2N3200W/00 computerskærm 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 737 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 982 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 866 kr.

Den nuværende pris på 777 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Philips Evnia 25M2N3200W/00 computerskærm 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Philips Evnia 25M2N3200W/00 computerskærm 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026777 kr13 kr (2%)
17. maj 2026764 kr19 kr (2%)
16. maj 2026783 kr6 kr (1%)
11. maj 2026777 kr3 kr (0%)
10. maj 2026780 kr24 kr (3%)
9. maj 2026804 kr7 kr (1%)
7. maj 2026811 kr22 kr (3%)
6. maj 2026789 kr6 kr (1%)
5. maj 2026783 kr6 kr (1%)
4. maj 2026789 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret