Gå til hovedindhold

Philips Essentials Meranti lofts-/vægspot, Overflade spotlys, GU10, 1 pære(r ), LED, 220-240 V, Krom

PhilipsVækkeureEAN: 8718696133248
Pris fra 66 krtil 109 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Philips Essentials Meranti lofts-/vægspot, Overflade spotlys, GU10, 1 pære(r ), LED, 220-240 V, Krom og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Meranti Single Spot, mat krom
66 kr
Til butik
Philips Meranti Single Spot, mat krom billede

Produktinformation

Philips Essentials Meranti lofts-/vægspot

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 915005222101
EAN: 8718696133248
Varenr.: 2892330
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myLiving Meranti spotlampe, krom
72 kr
Til butik
Philips myLiving Meranti spotlampe, krom billede

Produktinformation

Fokuseret lys med den fleksible Philips spotlampe Få sat spot på tilværelsen med denne klassiske Philips Meranti spotlampe, der med sit justerbare spothoved, tilbyder fokuseret og fleksibel belysning. Philips Meranti kan bruges som sengelampe, over brygge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Indendørslamper
Farve: chrome
Størrelse: 100x120x130 mm
EAN: 8718696133248
Varenr.: 2042900195
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Essentials Meranti lofts-/vægspot, Overflade spotlys, GU10, 1 pære(r ), LED, 220-240 V, Krom
72 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Essentials Meranti lofts-/vægspot
73 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Meranti single spot nickel 1x35W 230V
75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myLiving Meranti spotlampe, krom
80 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Meranti Spotlight 1x35W 230V
-36%83 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Meranti spotlampe, krom
85 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Meranti spotlampe, krom
95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Meranti Spotlight 1x35W 230V
-16%109 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Essentials Meranti lofts-/vægspot, Overflade spotlys, GU10, 1 pære(r ), LED, 220-240 V, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Essentials Meranti lofts-/vægspot, Overflade spotlys, GU10, 1 pære(r ), LED, 220-240 V, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK66 kr105 krKøb
2LavprisEl72 kr72 krKøb
3CS MEGASTORE DK72 kr111 krKøb
4CompuMail DK73 kr73 krKøb
5EL-NETSALG75 kr75 krKøb
6LavprisVVS80 kr80 krKøb
7Teknikproffset DK83 kr132 krKøb
8Greenline85 kr85 krKøb
9BilligVVS DK95 kr95 krKøb
10Estore DK109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Essentials Meranti lofts-/vægspot, Overflade spotlys, GU10, 1 pære(r ), LED, 220-240 V, Krom

PriceData har fulgt prisen på Philips Essentials Meranti lofts-/vægspot, Overflade spotlys, GU10, 1 pære(r ), LED, 220-240 V, Krom i 87 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 66 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 66 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Philips Essentials Meranti lofts-/vægspot, Overflade spotlys, GU10, 1 pære(r ), LED, 220-240 V, Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Philips Essentials Meranti lofts-/vægspot, Overflade spotlys, GU10, 1 pære(r ), LED, 220-240 V, Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202666 kr3 kr (5%)
9. mar. 202663 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret