Gå til hovedindhold

Philips Eltandbørste Sonicare DiamondClean 9000 HX9911 - tooth brush - black

PhilipsEAN: 8720689023191
Pris fra 1.289 krtil 1.519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.282 kr 22. maj

Sammenlign priser på Philips Eltandbørste Sonicare DiamondClean 9000 HX9911 - tooth brush - black og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1289 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911 Tandbørste
1.289 kr
Til butik
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911 Tandbørste billede

Produktinformation

Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911 - Tandbørste - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HX9911/17
EAN: 8720689023191
Varenr.: 1002207240
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Eltandbørste Sonicare DiamondClean 9000 HX9911 - tooth brush - black
1.363 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911 - Tandbørste - sort
1.452 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips Sonicare HX9911/17 eltandbørste - sort
-6%1.499 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Sonicare HX9911/17 eltandbørste - sort
-6%1.519 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Eltandbørste Sonicare DiamondClean 9000 HX9911 - tooth brush - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Eltandbørste Sonicare DiamondClean 9000 HX9911 - tooth brush - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.289 kr1.289 krKøb
2Proshop DK1.363 kr1.363 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.452 kr1.452 krKøb
4Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
5Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Eltandbørste Sonicare DiamondClean 9000 HX9911 - tooth brush - black

PriceData har fulgt prisen på Philips Eltandbørste Sonicare DiamondClean 9000 HX9911 - tooth brush - black i 27 dage. Laveste pris i perioden er 1.282 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.306 kr.

Den nuværende pris på 1.289 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Philips Eltandbørste Sonicare DiamondClean 9000 HX9911 - tooth brush - black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Philips Eltandbørste Sonicare DiamondClean 9000 HX9911 - tooth brush - black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.289 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.290 kr2 kr (0%)
30. maj 20261.288 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.287 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.288 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.284 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.283 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.282 kr3 kr (0%)
17. maj 20261.285 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.284 kr74 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret