Gå til hovedindhold

Philips E Line 322E1C/00 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort

PhilipsComputerskærmeEAN: 8712581758479
Pris fra 1.333 krtil 1.699 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 366 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.319 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Philips E Line 322E1C/00 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1333 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips E-line 322E1C 32" VA 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz
1.333 kr
Til butik
Philips E-line 322E1C 32" VA 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz billede

Produktinformation

Philips E-line 322E1C - LED-skærm - kurvet - 32" (31.5" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort med tekstur

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 322E1C/00
EAN: 8712581758479
Varenr.: 994814839
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" Philips E-line 322E1C - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - VA
1.402 kr
Til butik
32" Philips E-line 322E1C - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - VA billede

Produktinformation

Philips E-line 322E1C monitor leverer medrivende buet visning og høj kontrast til daglig underholdning og produktivitet med VA-panel. Størrelse: 32" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 75Hz Paneltype: VA Tilslutninger: HDMI, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: Adaptive-Sync; Buet design; 3000:1 kontrastforhold Dyb kontrast og adaptive sync bidrager til jævn bevægelse og klare billeder til film, streaming og daglig multitasking.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 322E1C/00
EAN: 8712581758479
Varenr.: 2788816
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm Philips E Line 32" buet Full HD (322E1C) - VA, 75 Hz, HDMI/DP
1.599 kr
Til butik
Skærm Philips E Line 32" buet Full HD (322E1C) - VA, 75 Hz, HDMI/DP billede

Produktinformation

Buet computerskærm til hjemmetPhilips E Line 32" giver en stor, omsluttende billedoplevelse i stuen eller hjemmekontoret. Den buede 31,5" VA‑skærm leverer dyb kontrast og brede betragtningsvinkler, så film, spil og arbejde ser skarpt og behageligt ud. Med Full HD‑opløsning og mat overflade får du klare detaljer uden genskin.Behagelig visning i mange timerSkærmen er udstyret med Flicker‑Free og Low Blue Light, som reducerer flimren og blåligt lys. Den kan vippes efter behov, og den slanke fod passer elegant på skrivebordet. Tilslut nemt via HDMI, DisplayPort eller VGA, og nyd en opdateringshastighed op til 75 Hz - ideelt til daglig brug og afslappet gaming med AMD FreeSync.Skærmstørrelse: 80 cm (31,5")Opløsning: 1.920 × 1.080 (Full HD)Panel: VA, matForm: BuetOpdateringshastighed: Op til 75 HzResponstid: 4 msKontrastforhold: 3.000:1Lysstyrke: 250 cd/m²Betragtningsvinkler: 178°/178°Farver: 16,78 mio., sRGB, farverum 85 %Tilslutninger: 1× HDMI 1.4, 1× DisplayPort 1.2, 1× VGA, lydudgangVESA-montering: 100 × 100 mmHældning: −5° til 20°Energiforbrug: 40,6 W (typ.), 0,5 W (standby)Mål med fod: B 70,9 × H 52,3 × D 28,1 cmVægt med fod: 7,1 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Vægt: 23.57g
EAN: 8712581758479
Varenr.: 1892132
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm Philips E Line 32" buet Full HD (322E1C) - VA, 75 Hz, HDMI/DP
1.619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips E Line 322E1C/00 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
1.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips E Line 322E1C/00 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips E Line 322E1C/00 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.333 kr1.333 krKøb
2Proshop DK1.402 kr1.402 krKøb
3Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
4Vivas DK1.619 kr1.858 krKøb
5Ultrashop1.699 kr1.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips E Line 322E1C/00 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort

PriceData har fulgt prisen på Philips E Line 322E1C/00 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.319 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 1.558 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.405 kr.

Den nuværende pris på 1.333 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Philips E Line 322E1C/00 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Philips E Line 322E1C/00 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.333 kr32 kr (2%)
13. maj 20261.365 kr46 kr (3%)
15. apr. 20261.319 kr40 kr (3%)
22. mar. 20261.359 kr3 kr (0%)
22. feb. 20261.362 kr8 kr (1%)
11. feb. 20261.370 kr13 kr (1%)
8. feb. 20261.357 kr13 kr (1%)
30. jan. 20261.370 kr188 kr (12%)
29. jan. 20261.558 kr2 kr (0%)
27. jan. 20261.556 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret