Gå til hovedindhold

Philips Daily Collection HD7432 - Kaffemaskine - 7 kopper - mørkegrå

PhilipsKaffemaskinerEAN: 8720389007071
Pris fra 263 krtil 292 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 202,65 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Philips Daily Collection HD7432 - Kaffemaskine - 7 kopper - mørkegrå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 263 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Daily Collection HD7432 Kaffemaskine 600ml Mørkegrå
263 kr
Til butik
Philips Daily Collection HD7432 Kaffemaskine 600ml Mørkegrå billede

Produktinformation

Philips Daily Collection HD7432 - Kaffemaskine - 7 kopper - mørkegrå

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HD7432/10
EAN: 8720389007071
Varenr.: 1002396009
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Philips Daily kaffemaskine mini glas HD7432/10 Grey
-20%291 kr
Før 363 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Daily Collection HD7432/10
291 kr
Til butik
Philips Daily Collection HD7432/10 billede

Produktinformation

- 2-7 kopper - Vandstandsindikator for nem påfyldning - Aroma twister cirkulerer kaffen for at sikre en optimal smag - Drypstop - LED-strømkontakten - Automatisk slukning efter 30 min. Denne kaffemaskine er specielt designet til at brygge mellem 2 og 7 kopper kaffe (maks. 0,6 liter). Takket være dette meget kompakte design optager denne kaffemaskine kun lidt plads i køkkenet.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Kaffe og Espresso
Artikel nr.: HD7432/10
EAN: 8720389007071
Varenr.: 3292322
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Daily Collection HD7432 - Kaffemaskine - 7 kopper - mørkegrå
292 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Daily Collection HD7432 - Kaffemaskine - 7 kopper - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Daily Collection HD7432 - Kaffemaskine - 7 kopper - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK263 kr263 krKøb
2KitchenTime DK291 kr340 krKøb
3Proshop DK291 kr330 krKøb
4CS MEGASTORE DK292 kr331 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Daily Collection HD7432 - Kaffemaskine - 7 kopper - mørkegrå

PriceData har fulgt prisen på Philips Daily Collection HD7432 - Kaffemaskine - 7 kopper - mørkegrå i 141 dage. Laveste pris i perioden er 202,65 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 291 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 254 kr.

Den nuværende pris på 263 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Philips Daily Collection HD7432 - Kaffemaskine - 7 kopper - mørkegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Philips Daily Collection HD7432 - Kaffemaskine - 7 kopper - mørkegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026263 kr28 kr (10%)
28. maj 2026291 kr9 kr (3%)
23. maj 2026282 kr9 kr (3%)
10. maj 2026273 kr5 kr (2%)
9. maj 2026268 kr3 kr (1%)
8. maj 2026265 kr3 kr (1%)
6. maj 2026268 kr3 kr (1%)
5. maj 2026265 kr7 kr (3%)
2. maj 2026258 kr10 kr (4%)
30. apr. 2026248 kr10 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret