Gå til hovedindhold

Philips CorePro LEDspot - LED-spot lyspære - form: R50 - E14 - 4.3 W (tilsvarende 60 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K

PhilipsElpærerEAN: 8718696811771
Pris fra 52 krtil 282 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (82% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 49 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Philips CorePro LEDspot - LED-spot lyspære - form: R50 - E14 - 4.3 W (tilsvarende 60 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 52 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips LED pære CorePro Reflektor R50 4,3W/827 (60W) 36° Dæmpbar E14
52 kr
Til butik
Philips LED pære CorePro Reflektor R50 4,3W/827 (60W) 36° Dæmpbar E14 billede

Produktinformation

LED-spot lyspære, form: R50, E14, 4.3 W (tilsvarende 60 W), klasse F, varmt hvidt lys, 2700 K

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lyskilder
Artikel nr.: 929001891202
EAN: 8718696811771
Varenr.: 2718984
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro E14 reflektorpære, 2700K, 4,3W
59 kr
Til butik
Philips CorePro E14 reflektorpære, 2700K, 4,3W billede

Produktinformation

Philips LED E14 Reflektor dæmpbar pære En E14 pære som kun lyser fremad og derfor ikke spreder lyset ud til siderne, som en almindelig LED pære vil gøre det. Derfor er en E14 reflektorpære som denne beregnet til lamper hvor du kun har brug for et spot-lys...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: LED pærer
Farve: white
Størrelse: 50 mm x 84 mm
EAN: 8718696811771
Varenr.: 2057809728
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Corepro Reflek.Dæmp 4,3W/827 R50 E14 36°
60,75 kr
Til butik
Corepro Reflek.Dæmp 4,3W/827 R50 E14 36° billede

Produktinformation

CorePro LEDspots-reflektorer er ideelle til spotbelysning og giver en varm stråle med halogeneffekt. De er kompatible med de fleste eksisterende armaturer med en GU10- eller E27-sokkel og designet med henblik på eftermontering som erstatning for halogenla...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: LED Light Bulbs
EAN: 8718696811771
Varenr.: 8014248182082
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Corepro reflek.dæmp 4,3w/827 r50 e14 36°
62,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro E14 reflektorpære, 2700K, 4,3W
65 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
CorePro LED Spot R50, 4,3W, 320 lumen, E14, 36, dmpbar
66,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
COREPRO REFLEK.DÆMP 4,3W/827 R50 E14 36°
67,8 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro E14 reflektorpære, 2700K, 4,3W
69 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips CorePro E14 reflektorpære, 2700K, 4,3W
79 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Corepro Led Reflekt.4.3W-60W 827 E14 R50
80 kr
Til butik
Gå til PlusLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
LED Pære - Philips CorePro - 4,3W - R50 - E14
85 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips CorePro LEDspot - LED-spot lyspære - form: R50 - E14 - 4.3 W (tilsvarende 60 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K
282 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips CorePro LEDspot - LED-spot lyspære - form: R50 - E14 - 4.3 W (tilsvarende 60 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips CorePro LEDspot - LED-spot lyspære - form: R50 - E14 - 4.3 W (tilsvarende 60 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK52 kr91 krKøb
2LampeGuru.dk59 kr59 krKøb
3Billigelogvvs.dk60,75 kr60,75 krKøb
4MaintainIt62,5 kr62,5 krKøb
5BilligVVS DK65 kr65 krKøb
6WATTOO.DK66,5 kr66,5 krKøb
7EL-GROSSISTEN67,8 kr67,8 krKøb
8Greenline69 kr69 krKøb
9LavprisVVS79 kr79 krKøb
10vvsfittings.dk80 kr80 krKøb
11PlusLED.dk85 kr85 krKøb
12CS MEGASTORE DK282 kr481 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips CorePro LEDspot - LED-spot lyspære - form: R50 - E14 - 4.3 W (tilsvarende 60 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K

PriceData har fulgt prisen på Philips CorePro LEDspot - LED-spot lyspære - form: R50 - E14 - 4.3 W (tilsvarende 60 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K i 183 dage. Laveste pris i perioden er 41 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 52 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 52 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Philips CorePro LEDspot - LED-spot lyspære - form: R50 - E14 - 4.3 W (tilsvarende 60 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Philips CorePro LEDspot - LED-spot lyspære - form: R50 - E14 - 4.3 W (tilsvarende 60 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202652 kr1 kr (2%)
9. apr. 202651 kr2 kr (4%)
5. mar. 202649 kr3 kr (7%)
2. mar. 202646 kr5 kr (10%)
1. mar. 202651 kr3 kr (6%)
25. feb. 202648 kr3 kr (6%)
13. feb. 202651 kr1 kr (2%)
7. feb. 202650 kr1 kr (2%)
3. feb. 202651 kr2 kr (4%)
28. jan. 202649 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret