Gå til hovedindhold

Philips Corepro LEDlinear 14w/830 R7s 118mm (2000 lumen) dæmpbar, (14w=120w halogenrør)

PhilipsBelysningEAN: 8718696714003
Pris fra 166 krtil 230 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 145 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Philips Corepro LEDlinear 14w/830 R7s 118mm (2000 lumen) dæmpbar, (14w=120w halogenrør) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 166 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips CorePro R7S rør, 14W, 3000K
166 kr
Til butik
Philips CorePro R7S rør, 14W, 3000K billede

Produktinformation

LED lyskilden er kompatibel med armaturer med R7s fatning og er designet til eftermontering, som erstatning for halogenlyskilder. Lyskilden giver store energibesparelser og minimerer vedligeholdelsesomkostningerne grundet den lange levetid.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 118x29 mm
EAN: 8718696714003
Varenr.: 2057808334
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
COREPRO LINEÆR 2000LM/830 R7S 118MM DIM
166,19 kr
Til butik
COREPRO LINEÆR 2000LM/830 R7S 118MM DIM billede

Produktinformation

CorePro R7S er beregnet til eftermontering som erstatning for traditionelle lineære R7S-lyskilder med to ender med 2 års garanti. Dets design med ´lys hele vejen rundt´ giver lys på samme måde som en halogenlampe. Med den dybe dæmpningsfunktion kan der sk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PHILIPS
Kategori: Lyskilder
EAN: 8718696714003
Varenr.: 15845156684111
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips CorePro LED 71400300, 14 W, 120 W, R7s, 2000 lm, 15000 t, Hvid
173 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Corepro Lineær 2000Lm/830 R7S 118Mm Dim
176,73 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Philips Corepro LEDlinear 14w/830 R7s 118mm (2000 lumen) dæmpbar, (14w=120w halogenrør)
177 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Corepro lineær 2000lm/830 r7s 118mm dim
181,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro R7S rør, 14W, 3000K
189 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro R7S rør, 3000K, 14W
189 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips CorePro R7S rør, 14W, 3000K
195 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Corepro Led Rør R7S 14W-120W/830 118Mm 2000Lm Dim Corepro Led Lineær R7S-Rør 14W
230 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Corepro LEDlinear 14w/830 R7s 118mm (2000 lumen) dæmpbar, (14w=120w halogenrør) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Corepro LEDlinear 14w/830 R7s 118mm (2000 lumen) dæmpbar, (14w=120w halogenrør) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl166 kr166 krKøb
2EL-GROSSISTEN166,19 kr166,19 krKøb
3CS MEGASTORE DK173 kr212 krKøb
4Billigelogvvs.dk176,73 kr176,73 krKøb
5Elvvs.dk177 kr177 krKøb
6MaintainIt181,25 kr181,25 krKøb
7BilligVVS DK189 kr189 krKøb
8Greenline189 kr189 krKøb
9LavprisVVS195 kr195 krKøb
10vvsfittings.dk230 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Corepro LEDlinear 14w/830 R7s 118mm (2000 lumen) dæmpbar, (14w=120w halogenrør)

PriceData har fulgt prisen på Philips Corepro LEDlinear 14w/830 R7s 118mm (2000 lumen) dæmpbar, (14w=120w halogenrør) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 145 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 174 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 166 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Philips Corepro LEDlinear 14w/830 R7s 118mm (2000 lumen) dæmpbar, (14w=120w halogenrør). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Philips Corepro LEDlinear 14w/830 R7s 118mm (2000 lumen) dæmpbar, (14w=120w halogenrør) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026166 kr
11. maj 2026166,19 kr
9. maj 2026166 kr1,79 kr (1%)
7. maj 2026164,21 kr1,79 kr (1%)
6. maj 2026166 kr1,79 kr (1%)
25. apr. 2026164,21 kr
24. apr. 2026164 kr
23. apr. 2026164,21 kr
20. apr. 2026164 kr
19. apr. 2026164,21 kr9,79 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret