Gå til hovedindhold

Philips Body Groomer 5000 Serien med Triple Protect-raksystem BG5475/15

PhilipsHårfjerningEAN: 8720689026895
Pris fra 407 krtil 669 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 262 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 385 kr 6. maj

Sammenlign priser på Philips Body Groomer 5000 Serien med Triple Protect-raksystem BG5475/15 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 407 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PHILIPS BodyGroom BG5475/15 kropsbarbermaskine
407 kr
Til butik
PHILIPS BodyGroom BG5475/15 kropsbarbermaskine billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skægtrimmer
Farve: 4
Artikel nr.: BG5475/15
EAN: 8720689026895
Varenr.: 24904902
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 5000 Series BG5475 - trimmer - black
407 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 5000 Series BG5475 Trimmer Sort
426 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 5000 Series BG5475/15 Kropstrimmer
499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bodygroomer Philips Series 5000 BG5475/15 - våd/tør, ledningsfri
519 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Body Groomer 5000 Serien med Triple Protect-raksystem BG5475/15
-12%534 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bodygroomer Philips Series 5000 BG5475/15 - våd/tør, ledningsfri
539 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 5000 Series BG5475 Trimmer Sort
559 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips - Trimmer - Bodygroom - Series 5000 - Bg5475/15
609,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kropsplejer med Triple Protect System, 3 længdeindstillinger
-13%669 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Body Groomer 5000 Serien med Triple Protect-raksystem BG5475/15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Body Groomer 5000 Serien med Triple Protect-raksystem BG5475/15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK407 kr446 krKøb
2Proshop DK407 kr446 krKøb
3CompuMail DK426 kr426 krKøb
4Komplett DK499 kr499 krKøb
5Boligcenter DK519 kr519 krKøb
6Teknikproffset DK534 kr593 krKøb
7Vivas DK539 kr618 krKøb
8Ultrashop559 kr559 krKøb
9Gucca.dk609,95 kr609,95 krKøb
10Estore DK669 kr669 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Body Groomer 5000 Serien med Triple Protect-raksystem BG5475/15

PriceData har fulgt prisen på Philips Body Groomer 5000 Serien med Triple Protect-raksystem BG5475/15 i 185 dage. Laveste pris i perioden er 384 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 428 kr.

Den nuværende pris på 407 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Philips Body Groomer 5000 Serien med Triple Protect-raksystem BG5475/15. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Philips Body Groomer 5000 Serien med Triple Protect-raksystem BG5475/15 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026407 kr10 kr (3%)
28. maj 2026397 kr36 kr (8%)
27. maj 2026433 kr26 kr (6%)
25. maj 2026407 kr3 kr (1%)
24. maj 2026410 kr16 kr (4%)
23. maj 2026426 kr19 kr (5%)
20. maj 2026407 kr3 kr (1%)
19. maj 2026410 kr6 kr (1%)
18. maj 2026416 kr1 kr (0%)
17. maj 2026415 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret