Gå til hovedindhold

Braun - Kropstrimmer Series 3, +3 Groomingredskaber, Bg3530 - Gentle Grey

BraunHårfjerningEAN: 7500435244763
Pris fra 248 krtil 650 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 402 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 243 kr 26. maj

Sammenlign priser på Braun - Kropstrimmer Series 3, +3 Groomingredskaber, Bg3530 - Gentle Grey og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 248 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun BG 3530 BodyGroomer
248 kr
Til butik
Braun BG 3530 BodyGroomer billede

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Skægtrimmer
Farve: 1
Artikel nr.: BG3530
EAN: 7500435244763
Varenr.: 24564246
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun Body Groomer Series 3, +3 plejeredskaber, BG3530 - Gentle Grey
281 kr
Til butik
Braun Body Groomer Series 3, +3 plejeredskaber, BG3530 - Gentle Grey billede

Produktinformation

Vi præsenterer Braun Body Groomer Series 3, et grooming-vidunder designet til at imødekomme den moderne mands grooming-behov med præcision og omhu. Dette slanke, grå plejeredskab handler ikke kun om udseende, det handler om at levere en overlegen plejeoplevelse, der prioriterer din huds sikkerhed og komfort. Ultimativ beskyttelse af huden, Sig farvel til frygten for hak og snitsår med Braun's innovative SkinGuard-teknologi. Denne funktion er specielt designet til at beskytte følsom hud, så du kan pleje og trimme med selvtillid. Uanset om du tager fat på brystet, ryggen eller mere intime områder, sikrer denne body groomer maksimal hudsikkerhed, hvilket gør den til et ideelt valg for dem med følsom hud. Brugertilpasset grooming-oplevelse, Braun Body Groomer Series 3 er udstyret med en aftagelig Sensitive Comb. Denne gennemtænkte tilføjelse forhindrer direkte hudkontakt med bladet, hvilket sikrer en sikker og behagelig plejesession hver gang. Pakken indeholder også en kropskam (3 mm) og en rengøringsbørste, som giver dig fleksibilitet til nemt at opnå den ønskede trimmelængde. Holdbart og vandtæt design, Denne body groomer er bygget til at modstå daglig brug og er 100 % vandtæt. Uanset om du foretrækker at trimme dig under bruseren eller ved håndvasken, er denne enhed klar til opgaven. Den robuste konstruktion sikrer lang levetid, hvilket gør den til en pålidelig ledsager i din plejerutine. Langvarig batterilevetid, Du skal aldrig bekymre dig om at løbe tør for strøm midt i trimningen. Braun Body Groomer Series 3 har en imponerende driftstid på 80 minutter på en enkelt opladning, hvilket sikrer, at du har rigelig tid til at perfektionere dit look uden afbrydelser. Den kraftige batterilevetid gør den ideel til både hurtige touch-ups og mere grundige plejesessioner. Indhold i kassen, 1 kropsgroomer, 2 kamme (inklusive en sensitiv kam), 1 rensebørste, Med Braun Body Groomer Series 3 investerer du ikke bare i et grooming-redskab, du investerer i en grooming-oplevelse, der prioriterer din komfort og sikkerhed. Omfavn den selvtillid, der følger med et velplejet udseende, takket være Braun. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Hårtrimmere
EAN: 7500435244763
Varenr.: D19196
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Braun Series 3 BG3530 kropstrimmer - trådløs, månestensgrå
-6%299 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Braun Series 3 BG3530 kropstrimmer - trådløs, månestensgrå billede

Produktinformation

Braun Series 3 BG3530 - Kropstrimmer - trådløs - månestens gråBraun BG3530 body groomer tilbyder effektive plejeløsninger til præcis hårfjerning. Med et fuldt vaskbart design sikrer denne trimmer nem rengøring og vedligeholdelse. Trådløs drift giver nem manøvredygtighed, så pleje er tilgængelig overalt i hjemmet. Den medfølgende SmartPlug-oplader muliggør hurtig genopladning, mens en fuld opladning giver op til 80 minutters driftstid. Tilbehør til personlig pleje, såsom et kamhoved og et følsomt kamhoved, forbedrer plejeoplevelsen og imødekommer individuelle behov med omhu og præcision.GenereltFarve: Månestens gråKategori: HårfjernelseProdukttype: Kropstrimmer - trådløsShavers, Trimmere & EpilatorerTrimmer: KropVaskbart hoved: JaDiverseDriftsautonomi: 80 min.Fuldt vaskbar: JaInkluderet tilbehør: Følsom kampåsætning | Kampåsætning (3 mm) | Børste til rensning | SmartPlug opladerKraftBateriopladning: JaBatteriteknologi: NikkelhydridFuld opladningstid: 8 timerSpænding: 100 - 240 V / 50 - 60 HzStrømforsyning: BatteriMål og vægtBredde: 4.2 cmDybde: 4.2 cmHøjde: 16.5 cmVægt: 137 g...

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Hårfjerningsprodukter
Vægt: 0.33g
EAN: 7500435244763
Varenr.: 2173379
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Braun Series 3 BG3530 kropstrimmer - trådløs, månestensgrå
-6%319 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Series 3 BG3530 Kropstrimmer Grå
349 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Bodytrimmer Styler BG 3530 - Gentle Grey
349 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Braun Series 3 kropstrimmer (grå)
349 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun - Kropstrimmer Series 3, +3 Groomingredskaber, Bg3530 - Gentle Grey
359,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bodygroomer – Mild grå, hudvenligt design
-14%419 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun Series 3 BG3530 Kropstrimmer Grå
650 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun - Kropstrimmer Series 3, +3 Groomingredskaber, Bg3530 - Gentle Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun - Kropstrimmer Series 3, +3 Groomingredskaber, Bg3530 - Gentle Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK248 kr287 krKøb
2Teknikproffset DK281 kr330 krKøb
3Boligcenter DK299 kr299 krKøb
4Vivas DK319 kr388 krKøb
5Ultrashop349 kr349 krKøb
6Proshop DK349 kr388 krKøb
7Komplett DK349 kr349 krKøb
8Gucca.dk359,95 kr359,95 krKøb
9Estore DK419 kr419 krKøb
10CompuMail DK650 kr650 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun - Kropstrimmer Series 3, +3 Groomingredskaber, Bg3530 - Gentle Grey

PriceData har fulgt prisen på Braun - Kropstrimmer Series 3, +3 Groomingredskaber, Bg3530 - Gentle Grey i 183 dage. Laveste pris i perioden er 223 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 302 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 249 kr.

Den nuværende pris på 248 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Braun - Kropstrimmer Series 3, +3 Groomingredskaber, Bg3530 - Gentle Grey. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Braun - Kropstrimmer Series 3, +3 Groomingredskaber, Bg3530 - Gentle Grey de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026248 kr5 kr (2%)
26. maj 2026243 kr1 kr (0%)
25. maj 2026244 kr1 kr (0%)
23. maj 2026243 kr1 kr (0%)
22. maj 2026244 kr4 kr (2%)
21. maj 2026248 kr5 kr (2%)
20. maj 2026243 kr5 kr (2%)
19. maj 2026248 kr1 kr (0%)
18. maj 2026249 kr5 kr (2%)
17. maj 2026244 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret