Gå til hovedindhold

Philips Body Groomer 3000 serien med Triple Protect-raksystem BG3485/15

PhilipsHårklippere og trimmereEAN: 8720689027014
Pris fra 278 krtil 400 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 122 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Body Groomer 3000 serien med Triple Protect-raksystem BG3485/15 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 278 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 3000 Series BG3485 - trimmer - mid gray
278 kr
Til butik
Philips 3000 Series BG3485 - trimmer - mid gray billede

Produktinformation

Trimmer, trådløs, mellemgrå

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: BG3485/15
EAN: 8720689027014
Varenr.: 3418566
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 3000 Series BG3485 Trimmer Grå
280 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PHILIPS BodyGroom BG3485/15 kropsbarbermaskine
290 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips BG3485/15 Kropsshaver
349 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bodygroomer Philips BG3485/15 - våd/tør med Triple Protect
-7%379 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bodygroomer Philips BG3485/15 - våd/tør med Triple Protect
-7%399 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Body Groomer 3000 serien med Triple Protect-raksystem BG3485/15
-15%400 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Body Groomer 3000 serien med Triple Protect-raksystem BG3485/15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Body Groomer 3000 serien med Triple Protect-raksystem BG3485/15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK278 kr317 krKøb
2CompuMail DK280 kr280 krKøb
3CS MEGASTORE DK290 kr329 krKøb
4Komplett DK349 kr349 krKøb
5Boligcenter DK379 kr379 krKøb
6Vivas DK399 kr478 krKøb
7Teknikproffset DK400 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Body Groomer 3000 serien med Triple Protect-raksystem BG3485/15

PriceData har fulgt prisen på Philips Body Groomer 3000 serien med Triple Protect-raksystem BG3485/15 i 174 dage. Laveste pris i perioden er 278 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 327 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 304 kr.

Den nuværende pris på 278 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Philips Body Groomer 3000 serien med Triple Protect-raksystem BG3485/15. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Philips Body Groomer 3000 serien med Triple Protect-raksystem BG3485/15 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026278 kr31 kr (10%)
27. maj 2026309 kr29,54 kr (11%)
24. maj 2026279,46 kr
13. maj 2026278,86 kr14,14 kr (5%)
12. maj 2026293 kr1 kr (0%)
9. maj 2026292 kr1 kr (0%)
8. maj 2026291 kr18 kr (6%)
7. maj 2026309 kr22 kr (8%)
6. maj 2026287 kr4 kr (1%)
5. maj 2026291 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret