Gå til hovedindhold

Philips Barbermaskine i9000 Prestige Ultra XP9402 - shaver - dark slate

PhilipsElektriske barbermaskinerEAN: 8720689030366
Pris fra 2.355 krtil 3.599 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.244 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.343 kr 7. maj

Sammenlign priser på Philips Barbermaskine i9000 Prestige Ultra XP9402 - shaver - dark slate og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2355 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips i9000 Prestige Ultra XP9402 Barbermaskine Grå
2.355 kr
Til butik
Philips i9000 Prestige Ultra XP9402 Barbermaskine Grå billede

Produktinformation

Philips i9000 Prestige Ultra XP9402 - Shaver - trådløs - mørk skifer

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: XP9402/31
EAN: 8720689030366
Varenr.: 1003397250
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Barbermaskine i9000 Prestige Ultra XP9402 - shaver - dark slate
2.391 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips i9000 Prestige Ultra XP9402 - Shaver - trådløs - mørk skifer
2.437 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Barbermaskine Philips i9000 Prestige Ultra Wet & Dry med SkinIQ Pro
2.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Barbermaskine Philips i9000 Prestige Ultra Wet & Dry med SkinIQ Pro
2.619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips i9000 Prestige Ultra XP9402 Barbermaskine Grå
2.779 kr
Til butik
Gå til Dealicious Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Philips i9000 Prestige Ultra XP9402 Elektrisk Barbering Våd/Tør
3.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Barbermaskine i9000 Prestige Ultra XP9402 - shaver - dark slate koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Barbermaskine i9000 Prestige Ultra XP9402 - shaver - dark slate koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.355 kr2.355 krKøb
2Proshop DK2.391 kr2.391 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.437 kr2.437 krKøb
4Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
5Vivas DK2.619 kr2.698 krKøb
6Ultrashop2.779 kr2.779 krKøb
7Dealicious Danmark3.599 kr3.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Barbermaskine i9000 Prestige Ultra XP9402 - shaver - dark slate

PriceData har fulgt prisen på Philips Barbermaskine i9000 Prestige Ultra XP9402 - shaver - dark slate i 158 dage. Laveste pris i perioden er 2.343 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 3.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.474 kr.

Den nuværende pris på 2.355 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Philips Barbermaskine i9000 Prestige Ultra XP9402 - shaver - dark slate. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Philips Barbermaskine i9000 Prestige Ultra XP9402 - shaver - dark slate de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.355 kr2 kr (0%)
29. maj 20262.353 kr2 kr (0%)
25. maj 20262.355 kr6 kr (0%)
24. maj 20262.349 kr1 kr (0%)
23. maj 20262.348 kr4 kr (0%)
22. maj 20262.344 kr8 kr (0%)
18. maj 20262.352 kr2 kr (0%)
17. maj 20262.350 kr1 kr (0%)
16. maj 20262.349 kr1 kr (0%)
15. maj 20262.350 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret