Gå til hovedindhold

Philips B Line 241B8QJEB - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort struktur

PhilipsComputerskærmeEAN: 8712581756413
Pris fra 1.273 krtil 1.619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 346 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.070 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Philips B Line 241B8QJEB - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort struktur og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1273 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips B Line 241B8QJEB 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz
1.273 kr
Til butik
Philips B Line 241B8QJEB 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz billede

Produktinformation

Philips B Line 241B8QJEB - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort struktur

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 241B8QJEB/00
EAN: 8712581756413
Varenr.: 993755179
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips B Line 241B8QJEB - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort struktur
1.328 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Philips 241B8QJEB/00 - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS
1.328 kr
Til butik
24" Philips 241B8QJEB/00 - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS billede

Produktinformation

Philips 241B8QJEB/00 monitor leverer pålidelig produktivitet og klare billeder til kontor- og hjemmearbejde, med en IPS-panel for brede betragtningsvinkler og præcise farver. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 75Hz Paneltype: IPS Tilslutning: HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort, USB 3.0 hub Særlige funktioner: Højdejustering; Flimmerfri; LowBlue-tilstand; USB 3.0 hub Justerbar ergonomi, alsidige indgange og flimmerreducerende funktioner mindsker øjenbelastning og effektiviserer lange arbejdsperioder for øget komfort og produktivitet.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 241B8QJEB/00
EAN: 8712581756413
Varenr.: 2697511
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Philips B Line 241B8QJEB 24 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk
1.399 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips B Line 241B8QJEB 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz
1.559 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm Philips B Line 24" Full HD IPS (241B8QJEB/00)
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm Philips B Line 24" Full HD IPS (241B8QJEB/00)
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips B Line 241B8QJEB - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort struktur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips B Line 241B8QJEB - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort struktur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.273 kr1.273 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.328 kr1.328 krKøb
3Proshop DK1.328 kr1.328 krKøb
4Geekd1.399 kr1.399 krKøb
5Ultrashop1.559 kr1.559 krKøb
6Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
7Vivas DK1.619 kr1.788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips B Line 241B8QJEB - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort struktur

PriceData har fulgt prisen på Philips B Line 241B8QJEB - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort struktur i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.043 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 1.462 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.231 kr.

Den nuværende pris på 1.273 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Philips B Line 241B8QJEB - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort struktur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Philips B Line 241B8QJEB - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort struktur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.273 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.272 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.273 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.274 kr29 kr (2%)
15. maj 20261.303 kr17 kr (1%)
14. maj 20261.320 kr8 kr (1%)
26. apr. 20261.312 kr150 kr (10%)
25. apr. 20261.462 kr70 kr (5%)
24. apr. 20261.392 kr56 kr (4%)
23. apr. 20261.448 kr337 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret