Gå til hovedindhold

Philips AVENT SCD643 - Babyovervågningskamera - trådløs (802.11b, 802.11g, 802.11n) - 1 kamera(er)

PhilipsBaby – sikkerhedsudstyrEAN: 8720689024860
Pris fra 912 krtil 1.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 207 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips AVENT SCD643 - Babyovervågningskamera - trådløs (802.11b, 802.11g, 802.11n) - 1 kamera(er) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 912 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips AVENT SCD643 Babyovervågningskamera
912 kr
Til butik
Philips AVENT SCD643 Babyovervågningskamera billede

Produktinformation

Philips AVENT SCD643 - Babyovervågningskamera - trådløs (802.11b, 802.11g, 802.11n) - 1 kamera(er)

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: SCD643/26
EAN: 8720689024860
Varenr.: 1003063585
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips AVENT SCD643 - Babyovervågningskamera - trådløs (802.11b, 802.11g, 802.11n) - 1 kamera(er)
912 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Avent Baby Monitor SCD643/26
975 kr
Til butik
Philips Avent Baby Monitor SCD643/26 billede

Produktinformation

- Connected Baby Kamera - Secure Connect-system - Babyenhed med Full HD - App'en Baby Monitor+ - Indbygget rumtermometer - Beroligende natlampe - Ægte talk back - Beroligende lyde - Manuel kamerarotation Hold sikkert øje med din baby, uanset hvor du er, med Philips Avent Connected Baby Camera. Vores HD-kamera, ægte svarfunktion og Secure Connect System holder dig forbundet med dit barn fra hvor som helst med Baby Monitor+-appen.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Baby Udstyr
Artikel nr.: SCD643/26
EAN: 8720689024860
Varenr.: 3320675
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips Avent SCD643/26 tilsluttet babykamera - Wi‑Fi babyalarm i Full HD
-17%1.099 kr
Før 1.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Avent SCD643/26 tilsluttet babykamera - Wi‑Fi babyalarm i Full HD
-16%1.119 kr
Før 1.339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips AVENT SCD643 - Babyovervågningskamera - trådløs (802.11b, 802.11g, 802.11n) - 1 kamera(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips AVENT SCD643 - Babyovervågningskamera - trådløs (802.11b, 802.11g, 802.11n) - 1 kamera(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK912 kr912 krKøb
2CS MEGASTORE DK912 kr951 krKøb
3Proshop DK975 kr1.014 krKøb
4Boligcenter DK1.099 kr1.099 krKøb
5Vivas DK1.119 kr1.188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips AVENT SCD643 - Babyovervågningskamera - trådløs (802.11b, 802.11g, 802.11n) - 1 kamera(er)

PriceData har fulgt prisen på Philips AVENT SCD643 - Babyovervågningskamera - trådløs (802.11b, 802.11g, 802.11n) - 1 kamera(er) i 162 dage. Laveste pris i perioden er 912 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 1.298 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.073 kr.

Den nuværende pris på 912 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Philips AVENT SCD643 - Babyovervågningskamera - trådløs (802.11b, 802.11g, 802.11n) - 1 kamera(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Philips AVENT SCD643 - Babyovervågningskamera - trådløs (802.11b, 802.11g, 802.11n) - 1 kamera(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026912 kr6 kr (1%)
30. maj 2026918 kr8 kr (1%)
29. maj 2026926 kr1 kr (0%)
28. maj 2026925 kr1 kr (0%)
27. maj 2026926 kr6 kr (1%)
26. maj 2026932 kr31 kr (3%)
25. maj 2026963 kr37 kr (4%)
24. maj 2026926 kr6 kr (1%)
23. maj 2026932 kr31 kr (3%)
22. maj 2026963 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret