Gå til hovedindhold

Philips Avent SCF551 - Baby cup - Størrelse 11.1 x 6.9 x 11.8 cm - Højde 11.8 cm - 200 ml

Philips AventGlas og kopperEAN: 8710103667025
Pris fra 41 krtil 99,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 58,95 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31,88 kr 25. maj

Sammenlign priser på Philips Avent SCF551 - Baby cup - Størrelse 11.1 x 6.9 x 11.8 cm - Højde 11.8 cm - 200 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Avent SCF551 - Baby cup - Størrelse 11.1 x 6.9 x 11.8 cm - Højde 11.8 cm - 200 ml
41 kr
Til butik
Philips Avent SCF551 - Baby cup - Størrelse 11.1 x 6.9 x 11.8 cm - Højde 11.8 cm - 200 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Kop
Farve: 4
Artikel nr.: SCF551/05
EAN: 8710103667025
Varenr.: 9870433
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Avent SCF551/05 - 200 ml
41 kr
Til butik
Philips Avent SCF551/05 - 200 ml billede

Produktinformation

Kop med blød drikketud, 200 ml, nem at rengøre, blå/grøn Nem at drikke af Kop med blød drikketud, der gør den nem at drikke af. Denne Philips Avent-kop med drikketud er fantastisk til både småbørn og forældre. Den bløde drikketud af silikone gør den nem at drikke af, og de færre dele gør det nemt at gøre koppen ren...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Baby Udstyr
Artikel nr.: SCF551/05
EAN: 8710103667025
Varenr.: 3173345
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Avent SCF551 Baby cup 200ml
42 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kop med blød drikketud, 200 ml. - Blå
85 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Philips Avent, Kop Med Drikketud, Blå/turkis , Str. 6+ Mdr.
85 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Kop med blød drikketud, 200 ml. - Blå
85 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips Avent Begynderkop - 200 ml - Blå
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Avent SCF551 - Baby cup - Størrelse 11.1 x 6.9 x 11.8 cm - Højde 11.8 cm - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Avent SCF551 - Baby cup - Størrelse 11.1 x 6.9 x 11.8 cm - Højde 11.8 cm - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK41 kr80 krKøb
2Proshop DK41 kr80 krKøb
3CompuMail DK42 kr42 krKøb
4Pixizoo DK85 kr85 krKøb
5Byhappyme Danmark85 kr85 krKøb
6BabySam DK85 kr85 krKøb
7Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Avent SCF551 - Baby cup - Størrelse 11.1 x 6.9 x 11.8 cm - Højde 11.8 cm - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Philips Avent SCF551 - Baby cup - Størrelse 11.1 x 6.9 x 11.8 cm - Højde 11.8 cm - 200 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 31,88 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 47 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 41 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Philips Avent SCF551 - Baby cup - Størrelse 11.1 x 6.9 x 11.8 cm - Højde 11.8 cm - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Philips Avent SCF551 - Baby cup - Størrelse 11.1 x 6.9 x 11.8 cm - Højde 11.8 cm - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202641 kr1 kr (2%)
27. maj 202642 kr10,12 kr (32%)
25. maj 202631,88 kr9,12 kr (22%)
23. maj 202641 kr1 kr (2%)
21. maj 202642 kr1 kr (2%)
20. maj 202641 kr7,36 kr (22%)
19. maj 202633,64 kr8,36 kr (20%)
17. maj 202642 kr1 kr (2%)
16. maj 202641 kr7,36 kr (22%)
15. maj 202633,64 kr8,36 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret