Gå til hovedindhold

Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.)

Philips AventSutterEAN: 8720689041898

Sammenlign priser på Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ultra air soother, 0-6 m, lysegrøn/lyseblå
85 kr
Til butik
Ultra air soother, 0-6 m, lysegrøn/lyseblå billede

Produktinformation

Som nybagt forælder er det afgørende at vælge den rigtige sut til dit barn. Sutten er designet til babyer i alderen 0-6 måneder og har fire ekstra store lufthuller, der lader huden ånde og holder den tør og behagelig – en bekvem funktion ved brug i længere perioder. Den symmetriske silikonesut følger ganens, tændernes og tandkødets naturlige form, og giver komfort og ro i sindet. Den silkebløde silikonesut er designet til at efterligne et moderbryst. Designet er behageligt for barnet, og imponerende 98 %* af babyer accepterer nemt sutten. Sutten er fremstillet af 100 % silikone af medicinsk kvalitet, er slidstærk og BPA-fri. Den er supernem at rengøre og modstandsdygtig over for høje temperaturer, så den kan steriliseres effektivt.Det medfølgende etui fungerer både til opbevaring og som sterilisator. Du skal blot tilsætte lidt vand til etuiet, så kan sutterne steriliseres i mikrobølgeovnen på kun 3 minutter – perfekt til travle forældre på farten! En yderligere faktor er brugen af 80 % plantebaserede materialer*, som er skånsomme mod planeten og tilføjer en miljøvenlig dimension til det fantastiske produkt.Philips Avent Ultra air soother er et fantastisk produkt til forældre, der ønsker et sikkert, komfortabelt og miljøbevidst valg til de mindste.

Produktspecifikationer

Kategori: 7360
EAN: 8720689041898
Varenr.: 66f453fd-ea1f-45b3-b178-5f0af8c5b469
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.)
85 kr
Til butik
Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.) billede

Produktinformation

Åndbar sut til de første måneder Philips Avent Ultra Air er sutten, der giver dit barn ro og komfort - hele dagen. Det lette design er udviklet til babyer fra 0 - 6 måneder og er udstyret med ekstra store lufthuller, der lader huden ånde og hjælper med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Philips Avent ultra air
EAN: 8720689041898
Varenr.: BHMDKDK11717
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Avent Pacifier ultra air
85 kr
Til butik
Philips Avent Pacifier ultra air billede

Produktinformation

Sut Philips Avent Sut ultra air SCF087/01 har ekstra store lufthuller for åndbar, beroligende komfort, en ortodontisk blød silikonesut og et BPA-frit design, der er 80% plantebaseret, til babyer 0-6 måneder. Udformet til at lade din babys hud ånde hjælper skjoldets store ventilationshuller med at holde huden tør, mens din baby beroliges. Den teksturerede silikonesut er lavet til at efterligne følelsen af en mors bryst, og den smalle, ortodontiske form støtter naturlig mundudvikling, samtidig med at den reducerer trykket mellem tunge og gane. Ekstra store lufthuller hjælper babyens hud med at ånde og forblive tør Ortodontisk blød silikonesut støtter naturlig mundudvikling Tekstureret silikonesut designet til at efterligne følelsen af en mors bryst Fremstillet af 100% silikone i fødevarekvalitet Fri for BPA, BPS, ftalater, PVC og polycykliske aromatiske kulbrinter Pakke med 2 inkl. steriliseringsetui Velegnet til 0-6 måneder 80% plantebaseret sut og steriliseringsetui Komfortfokuseret luftgennemstrømning og en mundvenlig form hjælper med at have beroligende lindring lige ved hånden til daglig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Baby Udstyr
Artikel nr.: SCF087/01
EAN: 8720689041898
Varenr.: 3477180
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Ultra air soother, 0-6 m, lysegrøn/lyseblå
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Pixizoo DK85 kr85 krKøb
2Byhappyme Danmark85 kr85 krKøb
3Proshop DK85 kr124 krKøb
4BabySam DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.)

PriceData har fulgt prisen på Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 52 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 85 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202685 kr5,05 kr (6%)
29. maj 202679,95 kr5,05 kr (6%)
28. maj 202685 kr5,05 kr (6%)
24. maj 202679,95 kr5,05 kr (6%)
23. maj 202685 kr5,05 kr (6%)
14. maj 202679,95 kr5,05 kr (6%)
13. maj 202685 kr5,05 kr (6%)
21. apr. 202679,95 kr5,05 kr (6%)
20. apr. 202685 kr5,05 kr (6%)
14. apr. 202679,95 kr5,05 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret