Gå til hovedindhold

Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.)

Philips AventSutterEAN: 8720689041843

Sammenlign priser på Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ultra air soother, 0-6 m, gul/orange
85 kr
Til butik
Ultra air soother, 0-6 m, gul/orange billede

Produktinformation

Som nybagt forælder er det afgørende at vælge den rigtige sut til dit barn. Sutten er designet til babyer i alderen 0-6 måneder og har fire ekstra store lufthuller, der lader huden ånde og holder den tør og behagelig – en bekvem funktion ved brug i længere perioder. Den symmetriske silikonesut følger ganens, tændernes og tandkødets naturlige form, og giver komfort og ro i sindet. Den silkebløde silikonesut er designet til at efterligne et moderbryst. Designet er behageligt for barnet, og imponerende 98 %* af babyer accepterer nemt sutten. Sutten er fremstillet af 100 % silikone af medicinsk kvalitet, er slidstærk og BPA-fri. Den er supernem at rengøre og modstandsdygtig over for høje temperaturer, så den kan steriliseres effektivt.Det medfølgende etui fungerer både til opbevaring og som sterilisator. Du skal blot tilsætte lidt vand til etuiet, så kan sutterne steriliseres i mikrobølgeovnen på kun 3 minutter – perfekt til travle forældre på farten! En yderligere faktor er brugen af 80 % plantebaserede materialer*, som er skånsomme mod planeten og tilføjer en miljøvenlig dimension til det fantastiske produkt.Philips Avent Ultra air soother er et fantastisk produkt til forældre, der ønsker et sikkert, komfortabelt og miljøbevidst valg til de mindste.

Produktspecifikationer

Kategori: 7360
EAN: 8720689041843
Varenr.: c476ed7f-5992-4562-b2db-19a525e1dfbc
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.)
85 kr
Til butik
Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.) billede

Produktinformation

Åndbar sut til de første måneder Philips Avent Ultra Air er sutten, der giver dit barn ro og komfort - hele dagen. Det lette design er udviklet til babyer fra 0 - 6 måneder og er udstyret med ekstra store lufthuller, der lader huden ånde og hjælper med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Philips Avent ultra air
EAN: 8720689041843
Varenr.: BHMDKDK11716
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Avent Pacifier ultra air
85 kr
Til butik
Philips Avent Pacifier ultra air billede

Produktinformation

Sut Philips Avent Sut ultra air SCF087/07 har ekstra store lufthuller for åndbar komfort, en ortodontisk blød silikonesut og et BPA-frit design til babyer 0-6 måneder. Udformet til at lade din babys hud ånde hjælper skjoldets store ventilationshuller med at holde huden tør, samtidig med at der tilbydes beroligende komfort. Den teksturerede silikonesut er fremstillet af 100% silikone i fødevarekvalitet og støtter naturlige mundmuskelbevægelser, med en slank form designet til at reducere trykket mellem tunge og gane; sutten er uafhængigt godkendt af Oral Health Foundation og leveres som 2-pak med et steriliseringsetui, fremstillet med 80% plantebaserede materialer. Ekstra store lufthuller hjælper med at holde babyens hud tør Ortodontisk sut designet til naturlig mundudvikling Tekstureret blød silikonesut designet til at efterligne følelsen af en mors bryst 100% silikone i fødevarekvalitet; fri for BPA, BPS, ftalater, PVC og PAH'er Pakke med 2 med steriliseringsetui Velegnet til 0-6 måneder Komfortfokuseret luftgennemstrømning og en blød ortodontisk sut gør daglig beroligelse enkel for både baby og omsorgspersoner.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Baby Udstyr
Artikel nr.: SCF087/07
EAN: 8720689041843
Varenr.: 3477184
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Ultra air soother, 0-6 m, gul/orange
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Pixizoo DK85 kr85 krKøb
2Byhappyme Danmark85 kr85 krKøb
3Proshop DK85 kr124 krKøb
4BabySam DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.)

PriceData har fulgt prisen på Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 79,95 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 85 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Philips Avent, 80 % Plantebaseret, Ultra Air, Str. 1 (0 - 6 Mdr.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202685 kr5,05 kr (6%)
29. maj 202679,95 kr5,05 kr (6%)
28. maj 202685 kr5,05 kr (6%)
24. maj 202679,95 kr5,05 kr (6%)
23. maj 202685 kr5,05 kr (6%)
14. maj 202679,95 kr5,05 kr (6%)
13. maj 202685 kr5,05 kr (6%)
21. apr. 202679,95 kr5,05 kr (6%)
20. apr. 202685 kr5,05 kr (6%)
14. apr. 202679,95 kr5,05 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret