Gå til hovedindhold

Philips Elkedel Avance Collection HD9359/90 - Metal/sort børsted metal - 2200 W

PhilipsHjem og haveEAN: 8710103825302
Pris fra 564 krtil 909 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 345 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 509 kr 25. maj

Sammenlign priser på Philips Elkedel Avance Collection HD9359/90 - Metal/sort børsted metal - 2200 W og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 564 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Avance Collection Elkedel 1.7liter 2.2kW Metal/sort børstet metal
564 kr
Til butik
Philips Avance Collection Elkedel 1.7liter 2.2kW Metal/sort børstet metal billede

Produktinformation

Philips Avance Collection HD9359 - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - metal/sort børstet metal

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 8710103825302
EAN: 8710103825302
Varenr.: 1002232665
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Elkedel Avance Collection HD9359/90 - Metal/sort børsted metal - 2200 W
564 kr
Til butik
Philips Elkedel Avance Collection HD9359/90 - Metal/sort børsted metal - 2200 W billede

Produktinformation

Kedel, 1.7 liter, 2200 watt, 4 forudindstillede temperaturknapper, 360° basisenhed, Auto-sluk, Sikring mod tørkogning, Ledningsopbevaring, Fladt varmelegeme, Skridsikre "fødder", On/off-knap (tænd/sluk), Klarsignal. Temperaturkontrol, Strømindikator med lys, Påfyldning via låg og tud, metal/sort børstet metal Kan hælde alt fra grøn te til babymad Med temperaturkontrol og holde varm-funktion. Forskellige drikkevarer og ingredienser har brug for forskellige vandtemperaturer for at give den bedste smag. Med de forudindstillede knapper på foden af denne elegante kedel er det nemt at opnå den rette temperatur.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Elkedel
Artikel nr.: HD9359/90
EAN: 8710103825302
Varenr.: 2695892
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel Philips Avance Collection 1,7 l - metal/sort børstet
-18%619 kr
Før 759 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elkedel Philips Avance Collection 1,7 l - metal/sort børstet billede

Produktinformation

Philips Avance Collection HD9359 - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - metal/sort børstet metalForskellige drikkevarer og ingredienser har brug for forskellige vandtemperaturer for at få deres bedste smag frem. Med de forudindstillede knapper på basen af denne elegante kedel bliver det nemt at vælge den rigtige temperatur.4 forudindstillede temperaturknapperDe forudindstillede temperaturer på 40, 60, 80 og 100 °C sikrer, at babymælken, teen, pulverkaffen, suppen eller nudlerne har den rette temperatur. Spørg altid producenten af din drik, hvilken temperatur der skal bruges for at få den bedste drik.Hold varm-funktionVarmholdningsfunktionen holder vandet i din kedel på en valgt temperatur, så du ikke behøver at koge det igen.Design i rustfrit stålHoldbart fuldmetaldesign i børstet rustfrit stål i fødevarekvalitet til lang, pålidelig brug.Mikro-filterEt aftageligt mikronetfilter på tuden opfanger bittesmå kalkpartikler helt ned til 200 mikron for at sikre en klar kop.Fladt varmeelementEt skjult varmeelement i rustfrit stål sikrer hurtig kogning og nem rengøring.Multi-sikkerhedssystemKedlen slukker automatisk, når vandet er klar, når den løftes fra basen, eller når der er for lidt vand.Fjederlåg med stor åbningEt låg med trykknap åbnes let med et tryk på en knap, så man undgår dampkontakt. Den store åbning forenkler rengøringen.Indikator for vandstandVandstanden er let at aflæse med en indikator, der er placeret under håndtaget.KontrollampeEn elegant indikatorlampe, der er indbygget i afbryderen, lyser, når kedlen er tændt.GenereltAnti-skridfødder: JaAutomatisk sluk: JaFarve: Metal/sort børstet metalFunktion og indstillinger: Varmholdningsfunktion

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 1.65g
EAN: 8710103825302
Varenr.: 1811137
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel Philips Avance Collection 1,7 l - metal/sort børstet
-18%639 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Avance Collection Elkedel 1.7liter 2.2kW Metal/sort børstet metal
659 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips HD9359/90 Temperaturstyret elkande 1,7 L - Metal
664 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Vattenkokare HD9359 Avance Temp Control
689 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kedel HD9359 Avance Temp Control
-13%909 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Elkedel Avance Collection HD9359/90 - Metal/sort børsted metal - 2200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Elkedel Avance Collection HD9359/90 - Metal/sort børsted metal - 2200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK564 kr564 krKøb
2Proshop DK564 kr603 krKøb
3Boligcenter DK619 kr619 krKøb
4Vivas DK639 kr708 krKøb
5Ultrashop659 kr659 krKøb
6Butik24 DK664 kr664 krKøb
7Teknikproffset DK689 kr748 krKøb
8Estore DK909 kr909 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Elkedel Avance Collection HD9359/90 - Metal/sort børsted metal - 2200 W

PriceData har fulgt prisen på Philips Elkedel Avance Collection HD9359/90 - Metal/sort børsted metal - 2200 W i 173 dage. Laveste pris i perioden er 509 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 559 kr.

Den nuværende pris på 564 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Philips Elkedel Avance Collection HD9359/90 - Metal/sort børsted metal - 2200 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Philips Elkedel Avance Collection HD9359/90 - Metal/sort børsted metal - 2200 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026564 kr3 kr (1%)
29. maj 2026567 kr3 kr (1%)
28. maj 2026564 kr55 kr (11%)
25. maj 2026509 kr1 kr (0%)
20. maj 2026510 kr2 kr (0%)
18. maj 2026512 kr2 kr (0%)
15. maj 2026510 kr9 kr (2%)
14. maj 2026519 kr1 kr (0%)
12. maj 2026520 kr2 kr (0%)
9. maj 2026522 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret