Gå til hovedindhold

Philips All‑in‑One Trimmer 5000 Series MG5941/15 - 11‑i‑1 hår- og skægtrimmer

PhilipsHårplejeEAN: 8720689045803
Pris fra 369 krtil 729 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 360 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 363 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Philips All‑in‑One Trimmer 5000 Series MG5941/15 - 11‑i‑1 hår- og skægtrimmer og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Bodytrimmer 5000 Series MG5941/15 All-in-One
-9%369 kr
Før 406 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips Bodytrimmer 5000 Series MG5941/15 All-in-One billede

Produktinformation

- 11-i-1 trimmer - 100 % vandafvisende - Indikator for batterilevetid - Præcisionstrimmerkam med længdeindstillinger i trin på 0,5 mm fra 1 til 3 mm - Selvslibende stålskær - BeardSense-teknologi - Trimmerens kamsæt har 13 længdeindstillinger fra 0,5 mm op til 16 mm i præcise trin op til 0,5 mm - Op til 120 minutters drift Vores alt-i-én-trimmer har 11 kvalitetsværktøjer, der er designet til ansigt, hoved og krop, herunder selvslibende skær, der holder sig lige så skarpe som første dag uden behov for olie for at sikre en langvarig ydeevne.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: MG5941/15
EAN: 8720689045803
Varenr.: 3412098
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trymer Philips All-in-One 5000 MG5941/15
369 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 5000 Series MG5941 All-in-One Trimmer Grå Sølv
405 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 5000 Series MG5941/15 All-in-One Trimmer
499 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 5000 Series MG5941 All-in-One Trimmer Grå Sølv
519 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips All‑in‑One Trimmer 5000 Series MG5941/15 - 11‑i‑1 hår- og skægtrimmer
-3%579 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips All‑in‑One Trimmer 5000 Series MG5941/15 - 11‑i‑1 hår- og skægtrimmer
-3%599 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Multigroomer All-in-One 11-i-1 Trimmer MG5941/15
-3%629 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips - Multigroom Series 5000 - Inkl. 11 Stk. Tilbehør
669,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Multigroomer 11-i-1 trimmer – ansigt, hår og krop
-13%729 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips All‑in‑One Trimmer 5000 Series MG5941/15 - 11‑i‑1 hår- og skægtrimmer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips All‑in‑One Trimmer 5000 Series MG5941/15 - 11‑i‑1 hår- og skægtrimmer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK369 kr408 krKøb
2CS MEGASTORE DK369 kr408 krKøb
3CompuMail DK405 kr405 krKøb
4Komplett DK499 kr499 krKøb
5Ultrashop519 kr519 krKøb
6Boligcenter DK579 kr579 krKøb
7Vivas DK599 kr678 krKøb
8Teknikproffset DK629 kr688 krKøb
9Gucca.dk669,95 kr669,95 krKøb
10Estore DK729 kr729 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips All‑in‑One Trimmer 5000 Series MG5941/15 - 11‑i‑1 hår- og skægtrimmer

PriceData har fulgt prisen på Philips All‑in‑One Trimmer 5000 Series MG5941/15 - 11‑i‑1 hår- og skægtrimmer i 182 dage. Laveste pris i perioden er 363 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 474 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 415 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Philips All‑in‑One Trimmer 5000 Series MG5941/15 - 11‑i‑1 hår- og skægtrimmer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Philips All‑in‑One Trimmer 5000 Series MG5941/15 - 11‑i‑1 hår- og skægtrimmer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026369 kr36 kr (9%)
22. maj 2026405 kr35 kr (9%)
19. maj 2026370 kr33 kr (8%)
15. maj 2026403 kr2 kr (0%)
14. maj 2026405 kr35 kr (9%)
13. maj 2026370 kr33 kr (8%)
9. maj 2026403 kr3 kr (1%)
2. maj 2026406 kr40 kr (11%)
17. apr. 2026366 kr40 kr (10%)
16. apr. 2026406 kr40 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret