Gå til hovedindhold

Philips 58HFL6214U Professional MediaSuite - 58" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel

PhilipsPræsentationstavlerEAN: 8718863030844
Pris fra 6.353 krtil 7.319 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 966 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips 58HFL6214U Professional MediaSuite - 58" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6353 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Professional MediaSuite 58HFL6214U 58" 4K UHD (2160p) Smart TV
6.353 kr
Til butik
Philips Professional MediaSuite 58HFL6214U 58" 4K UHD (2160p) Smart TV billede

Produktinformation

Philips 58HFL6214U - 58" Diagonal klasse Professional MediaSuite LED-bagbelyst LCD TV - sundhedspleje/hotel - Smart TV - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - antracit-grå

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 58HFL6214U/12
EAN: 8718863030844
Varenr.: 1000605259
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 58HFL6214U Professional MediaSuite - 58" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel
6.389 kr
Til butik
Philips 58HFL6214U Professional MediaSuite - 58" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel billede

Produktinformation

LED-bagbelyst LCD Smart TV leverer en 58" 4K UHD (3840 x 2160) Android TV-oplevelse med indbygget Chromecast, Wi‑Fi/LAN-tilslutning og professionelle funktioner til sundhedssektor- og hotelbrug. Philips 58HFL6214U Professional MediaSuite er designet til miljøer med højt tempo og kombinerer fleksibel konfiguration med Android TV 9.0 og adgang til Google Play-apps og streamingtjenester som Netflix og YouTube. Indbygget Chromecast til hurtig og nem streaming Android TV-platform med Google Play Store 3x HDMI og 2x USB-porte for alsidig tilslutning DVB-C/DVB-T/DVB-T2-tuner samt understøttelse af PAL analog tuner Kommercielle funktioner inkl. CMND-administration, menulås, volumenbegrænsning og multi-fjernbetjening Google Assistant klar (tilgængelighed varierer efter sprog og land) Ideel til kontrollerede, forbundne installationer, hvor sikker administration og pålidelig underholdning er vigtigt.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: 58HFL6214U/12
EAN: 8718863030844
Varenr.: 3168796
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 58" Business TV, 4K UHD,
7.319 kr
Til butik
Philips 58" Business TV, 4K UHD, billede

Produktinformation

Philips 58 Business TV 4K UHD (58HFL6214U/12) Oplev det optimale inden for billedkvalitet og funktionalitet med Philips 58 Business TV 4K UHD. Dette 58-tommer store Smart TV (varenummer: 58HFL6214U/12) er designet til erhvervslivet og kombinerer eneståend...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Forside
EAN: 8718863030844
Varenr.: 24510

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 58HFL6214U Professional MediaSuite - 58" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 58HFL6214U Professional MediaSuite - 58" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.353 kr6.353 krKøb
2Proshop DK6.389 kr6.389 krKøb
3Ultrashop7.319 kr7.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 58HFL6214U Professional MediaSuite - 58" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel

PriceData har fulgt prisen på Philips 58HFL6214U Professional MediaSuite - 58" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel i 180 dage. Laveste pris i perioden er 6.353 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 9.877 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.341 kr.

Den nuværende pris på 6.353 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Philips 58HFL6214U Professional MediaSuite - 58" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Philips 58HFL6214U Professional MediaSuite - 58" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20266.353 kr36 kr (1%)
31. maj 20266.389 kr459 kr (7%)
30. maj 20266.848 kr471 kr (6%)
25. maj 20267.319 kr2.508 kr (26%)
24. maj 20269.827 kr2.508 kr (34%)
19. maj 20267.319 kr1.987 kr (21%)
18. maj 20269.306 kr1.987 kr (27%)
28. apr. 20267.319 kr2.518 kr (26%)
27. apr. 20269.837 kr2.518 kr (34%)
24. apr. 20267.319 kr1.357 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret