Gå til hovedindhold

Philips 50HFL5214U MediaSuite - 50" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel

PhilipsPræsentationstavlerEAN: 8718863030677
Pris fra 5.362 krtil 5.489 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 127 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.477 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Philips 50HFL5214U MediaSuite - 50" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5362 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips MediaSuite 50HFL5214U 50" 4K UHD (2160p) Smart TV
5.362 kr
Til butik
Philips MediaSuite 50HFL5214U 50" 4K UHD (2160p) Smart TV billede

Produktinformation

Philips 50HFL5214U - 50" Diagonal klasse MediaSuite LED-bagbelyst LCD TV - sundhedspleje/hotel - Smart TV - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 50HFL5214U/12
EAN: 8718863030677
Varenr.: 1000277739
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 50HFL5214U MediaSuite - 50" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel
5.385 kr
Til butik
Philips 50HFL5214U MediaSuite - 50" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel billede

Produktinformation

LED-bagbelyst LCD Smart TV leverer 50" 4K UHD (3840 x 2160) visning på Android TV med indbygget Chromecast, Wi‑Fi/LAN-tilslutning og kommercielle hotel-/sundhedssektor-funktioner. Philips 50HFL5214U MediaSuite er designet til professionelle miljøer med højt tempo og kombinerer fleksible konfigurationsmuligheder med nem adgang til streaming via Google Play og understøttede tjenester som Netflix og YouTube. Android TV-platform (Android OS 9.0) med Google Play Store Indbygget Chromecast og understøttelse af flere streamingtjenester 3x HDMI og 2x USB-porte til eksterne kilder og medieafspilning Wi‑Fi (802.11ac) og LAN for pålidelig netværksforbindelse DVB-C/DVB-T/DVB-T2- og PAL-tunere samt CI+-slot Kommercielle funktioner inkl. Hotel Mode, CMND-administration, menulås, volumenbegrænsning og kompatibilitet med sygeplejekald-system Bygget til at forenkle opsætning og kontrol, samtidig med at den leverer et klart 4K-billede og integrerede smart-funktioner til gæster eller patienter.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: 50HFL5214U/12
EAN: 8718863030677
Varenr.: 3168795
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 50" Media Suite, UHD, IPTV
5.489 kr
Til butik
Philips 50" Media Suite, UHD, IPTV billede

Produktinformation

Philips 50 Media Suite UHD IPTV Oplev den enestående kvalitet med Philips 50 Media Suite UHD IPTV, model 50HFL5214U/12. Denne elegante 50-tommer UHD TV er designet specielt til hoteller og gæstfrihedsløsninger, og den tilbyder en skræddersyet medieoplevel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: skal sorteres
EAN: 8718863030677
Varenr.: 80639

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 50HFL5214U MediaSuite - 50" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 50HFL5214U MediaSuite - 50" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.362 kr5.362 krKøb
2Proshop DK5.385 kr5.385 krKøb
3Ultrashop5.489 kr5.489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 50HFL5214U MediaSuite - 50" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel

PriceData har fulgt prisen på Philips 50HFL5214U MediaSuite - 50" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.477 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 7.752 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.065 kr.

Den nuværende pris på 5.362 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 68 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Philips 50HFL5214U MediaSuite - 50" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Philips 50HFL5214U MediaSuite - 50" LED-backlit LCD TV - 4K - for healthcare / hotel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20265.362 kr23 kr (0%)
31. maj 20265.385 kr104 kr (2%)
25. maj 20265.489 kr2.263 kr (29%)
24. maj 20267.752 kr2.263 kr (41%)
20. maj 20265.489 kr2.263 kr (29%)
18. maj 20267.752 kr2.263 kr (41%)
16. maj 20265.489 kr2.263 kr (29%)
15. maj 20267.752 kr2.263 kr (41%)
28. apr. 20265.489 kr1.761 kr (24%)
27. apr. 20267.250 kr1.761 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret