Gå til hovedindhold

Philips 5400 series EP5447 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black

PhilipsEAN: 8710103938255
Pris fra 3.976 krtil 4.929 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 953 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.933 kr 27. maj

Sammenlign priser på Philips 5400 series EP5447 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3976 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 5400 series EP5447 Automatisk kaffemaskine Sort
3.976 kr
Til butik
Philips 5400 series EP5447 Automatisk kaffemaskine Sort billede

Produktinformation

Philips 5400 series EP5447 - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: EP5447/90
EAN: 8710103938255
Varenr.: 998684003
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 5400 series EP5447 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black
4.095 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Espressomaskine Philips 5400 Series EP5447 - automatisk med mælkeskummer, sort
-13%4.599 kr
Før 5.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Espressomaskine Philips 5400 Series EP5447 - automatisk med mælkeskummer, sort billede

Produktinformation

Philips 5400 series EP5447 - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sortGenereltAntal kaffekværnindstillinger: 12Antal kaffestyrkeindstillinger: 5Brygningsmetode: EspressoDrikkevare Type: Cafe cremelattecappuccinoristrettoespressolatte macchiatoamericanoflad hvidfilterkaffemælkeskumcafé au laitespresso lungoFarve: SortFormfaktor: FritståendeIndpakningsgenbrugt indhold: 95 %Inkluderet tilbehør: Test til vand hårdhedmåle skeAquaClean-filterpatronLatteGo-mælkeskummer (265 ml)Integreret kaffekværn: JaKaffe Bønne Beholder Kapacitet: 275 gKaffe Type Kombatibilitet: Grund kaffe, kaffe bønnerMaskinopvaskbar: Drypbakke, mælkeskummerProdukttype: Automatisk kaffemaskine med mælkeskummerTryk: 15 barVand Tank Kapacitet: 1.8 literVariabel kaffelængde: JaVariabel kaffestyrke: JaKaffemaskinefunktionerTovejs-dispenser: JaVandfiltrering: JaIndstilliinger, styringerog indikatorerTemperaturkontrol: JaVarmtvandsknap: JaDisplayTeknologi: TFTType: DigitalKraft<...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Espressomaskiner
Vægt: 10.26g
EAN: 8710103938255
Varenr.: 1812644
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Espressomaskine Philips 5400 Series EP5447 - automatisk med mælkeskummer, sort
-13%4.619 kr
Før 5.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 5400 series EP5447 Automatisk kaffemaskine Sort
4.929 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 5400 series EP5447 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 5400 series EP5447 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.976 kr3.976 krKøb
2Proshop DK4.095 kr4.095 krKøb
3Boligcenter DK4.599 kr4.599 krKøb
4Vivas DK4.619 kr4.669 krKøb
5Ultrashop4.929 kr4.929 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 5400 series EP5447 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black

PriceData har fulgt prisen på Philips 5400 series EP5447 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.933 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 5.879 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.362 kr.

Den nuværende pris på 3.976 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Philips 5400 series EP5447 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Philips 5400 series EP5447 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.976 kr43 kr (1%)
27. maj 20263.933 kr43 kr (1%)
26. maj 20263.976 kr43 kr (1%)
23. maj 20263.933 kr23 kr (1%)
22. maj 20263.956 kr20 kr (1%)
21. maj 20263.976 kr119 kr (3%)
16. maj 20264.095 kr23 kr (1%)
15. maj 20264.072 kr96 kr (2%)
4. maj 20263.976 kr23 kr (1%)
2. maj 20263.999 kr614 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret