Gå til hovedindhold

Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - trækulsgrå

PhilipsStrygejernEAN: 8720389050107
Pris fra 424 krtil 689 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 265 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 398 kr 19. maj

Sammenlign priser på Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - trækulsgrå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 424 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 5000 series STH5030 Håndholdt Steamer 1400W Sort Guld
424 kr
Til butik
Philips 5000 series STH5030 Håndholdt Steamer 1400W Sort Guld billede

Produktinformation

Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - trækulsgrå

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: STH5030/80
EAN: 8720389050107
Varenr.: 1002950833
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - trækulsgrå
479 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 5000 series STH5030 Håndholdt Steamer 1400W Sort Guld
549 kr
Til butik
Philips 5000 series STH5030 Håndholdt Steamer 1400W Sort Guld billede

Produktinformation

Philips 5000 Series STH5030 Håndholdt Stof Damper - 1400W Sort/Guld Oplev den ultrapraktiske Philips 5000 Series STH5030 Håndholdte Stof Damper, der gør det nemt at holde dit tøj fri for rynker og folder. Med en kraftfuld effekt på 1400W leverer denne dam...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tøjpleje
EAN: 8720389050107
Varenr.: 99928
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 5000 Series STH5030/80 Håndholdt tøjdamper (grå)
599 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips STH5030/80 håndholdt tøjsteamer
669 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips STH5030/80 håndholdt tøjsteamer
689 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - trækulsgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - trækulsgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK424 kr424 krKøb
2CS MEGASTORE DK479 kr518 krKøb
3Ultrashop549 kr549 krKøb
4Komplett DK599 kr599 krKøb
5Boligcenter DK669 kr669 krKøb
6Vivas DK689 kr768 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - trækulsgrå

PriceData har fulgt prisen på Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - trækulsgrå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 398 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 463 kr.

Den nuværende pris på 424 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - trækulsgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - trækulsgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026424 kr1 kr (0%)
31. maj 2026425 kr114 kr (21%)
30. maj 2026539 kr119 kr (28%)
29. maj 2026420 kr5 kr (1%)
20. maj 2026425 kr27 kr (7%)
19. maj 2026398 kr94 kr (19%)
21. jan. 2026492 kr8 kr (2%)
20. jan. 2026484 kr8 kr (2%)
6. dec. 2025492 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret