Gå til hovedindhold

Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - Marine Blue

PhilipsTøjdampereEAN: 8720389050091
Pris fra 383 krtil 519 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 374 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - Marine Blue og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 383 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 5000 series STH5030 Håndholdt Steamer 1400W Blå Pink
383 kr
Til butik
Philips 5000 series STH5030 Håndholdt Steamer 1400W Blå Pink billede

Produktinformation

Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - Marine Blue

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: STH5030/20
EAN: 8720389050091
Varenr.: 1002915008
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hånddamper 5000 series STH5030 - handheld fabric steamer - sole plate: metal
386 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - Marine Blue
449 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips - Steamer 5000 - Sth5030/20
469,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tøjdamper Philips 5000 Series STH5030 håndholdt 1400 W - blå/rosa
-13%479 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 5000 Series STH5030/20 Håndholdt tøjdamper (blå)
494 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tøjdamper Philips 5000 Series STH5030 håndholdt 1400 W - blå/rosa
-12%499 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips 5000-serien dampstryger – STH5030/20
507 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 5000 series STH5030 Håndholdt Steamer 1400W Blå Pink
519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - Marine Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - Marine Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK383 kr383 krKøb
2Proshop DK386 kr425 krKøb
3CS MEGASTORE DK449 kr488 krKøb
4Gucca.dk469,95 kr469,95 krKøb
5Boligcenter DK479 kr479 krKøb
6Komplett DK494 kr494 krKøb
7Vivas DK499 kr568 krKøb
8Teknikproffset DK507 kr566 krKøb
9Ultrashop519 kr519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - Marine Blue

PriceData har fulgt prisen på Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - Marine Blue i 183 dage. Laveste pris i perioden er 374 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 413 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 397 kr.

Den nuværende pris på 383 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - Marine Blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Philips 5000 series STH5030 - Håndholdt stof damper - såleplade: metal - 1400 W - Marine Blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026383 kr1 kr (0%)
22. maj 2026384 kr3 kr (1%)
10. maj 2026387 kr7 kr (2%)
9. maj 2026380 kr3 kr (1%)
8. maj 2026383 kr6 kr (2%)
7. maj 2026377 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026374 kr3 kr (1%)
23. apr. 2026377 kr3 kr (1%)
22. apr. 2026374 kr3 kr (1%)
19. apr. 2026377 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret