Gå til hovedindhold

Philips 5000 Series S5898 - Shaver - trådløs - mørk krom - med Phillips OneBlade

PhilipsPersonlig plejeEAN: 8720689008525
Pris fra 1.021 krtil 2.199 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.178 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.013 kr 18. maj

Sammenlign priser på Philips 5000 Series S5898 - Shaver - trådløs - mørk krom - med Phillips OneBlade og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1021 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 5000 Series S5898 Shaver
1.021 kr
Til butik
Philips 5000 Series S5898 Shaver billede

Produktinformation

Philips 5000 Series S5898 - Shaver - trådløs - mørk krom - med Phillips OneBlade

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: S5898/79
EAN: 8720689008525
Varenr.: 1001666312
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Barbermaskine Series 5000 S5898/79
1.036 kr
Til butik
Philips Barbermaskine Series 5000 S5898/79 billede

Produktinformation

Barbermaskine, trådløs, Wet & Dry, SteelPrecision-skær, op til 90.000 skærehandlinger i minuttet, 45 højtydende skær, Hårføringspræcisionshoveder, Fleksible 360-D-hoveder, OneBlade-teknologi, 60 minutters ledningsfri barbering, Power Adapt-sensor, SkinIQ-teknologi, Pop-up-trimmerLED-display, 1 times opladningstid, Ledningsfri kapsel til hurtig rengøring, USB-A-opladning, grå Philips 5000-serien giver en effektiv barbering og fjerner nu endnu flere hår pr. strøg*. Shaveren er udstyret med avanceret SkinIQ-teknologi, så den registrerer og tilpasser sig hårtætheden, og du får en bedre hudkomfort.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Barbermaskine
Artikel nr.: S5898/79
EAN: 8720689008525
Varenr.: 3191444
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 5000 Series S5898 - Shaver - trådløs - mørk krom - med Phillips OneBlade
1.040 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Rakapparat S5898/79
-36%1.190 kr
Før 1.859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips Shaver Series 5000 S5898/79 - wet & dry barbermaskine
-5%1.239 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Shaver Series 5000 S5898/79 - wet & dry barbermaskine
-5%1.259 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 5000 Series S5898 Shaver
1.289 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Shaver Wet & Dry 5000 Series - 5898/79
-24%1.361,97 kr
Før 1.789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Barbermaskine S5898/79
-13%2.199 kr
Før 2.529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 5000 Series S5898 - Shaver - trådløs - mørk krom - med Phillips OneBlade koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 5000 Series S5898 - Shaver - trådløs - mørk krom - med Phillips OneBlade koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.021 kr1.021 krKøb
2Proshop DK1.036 kr1.036 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.040 kr1.040 krKøb
4Teknikproffset DK1.190 kr1.249 krKøb
5Boligcenter DK1.239 kr1.239 krKøb
6Vivas DK1.259 kr1.338 krKøb
7Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb
8NiceHair.dk1.361,97 kr1.361,97 krKøb
9Estore DK2.199 kr2.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 5000 Series S5898 - Shaver - trådløs - mørk krom - med Phillips OneBlade

PriceData har fulgt prisen på Philips 5000 Series S5898 - Shaver - trådløs - mørk krom - med Phillips OneBlade i 172 dage. Laveste pris i perioden er 1.013 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 1.739 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.112 kr.

Den nuværende pris på 1.021 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Philips 5000 Series S5898 - Shaver - trådløs - mørk krom - med Phillips OneBlade. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Philips 5000 Series S5898 - Shaver - trådløs - mørk krom - med Phillips OneBlade de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.021 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.022 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.030 kr8 kr (1%)
25. maj 20261.022 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.030 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.031 kr18 kr (2%)
18. maj 20261.013 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.022 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.031 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.022 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret