Gå til hovedindhold

Philips 43PUS7000 - 43 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - TITAN OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - sort

PhilipsTvEAN: 8718863046012
Pris fra 2.199 krtil 2.758 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 559 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.939 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Philips 43PUS7000 - 43 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - TITAN OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2199 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4K TV Philips 43PUS7000/12 43" LED Smart TV (sort)
-8%2.199 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
4K TV Philips 43PUS7000/12 43" LED Smart TV (sort) billede

Produktinformation

Philips 7000 series 43PUS7000/12. Skærm diagonal: 109,2 cm (43"), Skærmopløsning: 3840 x 2160 pixel, HD-type: 4K Ultra HD, Skærmteknologi: LED, Skærm form: Flad. Smart TV. Naturligt aspektforhold: 16:9. System for digitalt signalformat: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD. Wi-Fi, Ethernet LAN. Produktfarve: SortDisplayHD-type: 4K Ultra HDNaturligt aspektforhold: 16:9Oprindelig opdateringshastighed: 60 HzSkærm diagonal: 109,2 cm (43")Skærm diagonal (metrisk): 108 cmSkærm form: FladSkærmopløsning: 3840 x 2160 pixelSkærmteknologi: LEDUnderstøttede grafikopløsninger: 640 x 480 (VGA)1024 x 576 (WSVGA)1280 x 720 (HD 720)1920 x 1080 (HD 1080)2560 x 14403840 x 2160Understøttede videotilstande: 480p576p720p1080p1440p2160pUnderstøttelse af skærm opdateringshastigheder: 24 Hz25 Hz30 Hz50 Hz60 HzTV-tunerFormat til analogt signal: Ikke understøttetSystem for digitalt signalformat: DVB-CDVB-SDVB-S2DVB-TDVB-T2DVB-T2 HDTuner type: DigitalSmart TVHybrid broadband TV udsendelse (HbbTV): JaInternet TV: JaOperativsystem installeret: Titan OSSkærm spejling: JaSmart TV: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: TV
Vægt: 8.5g
EAN: 8718863046012
Varenr.: 1831196
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 43PUS7000 - 43 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - TITAN OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - sort
2.210 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 43PUS7000/12 43" 4K UHD (2160p) Sort
2.211 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4K TV Philips 43PUS7000/12 43" LED Smart TV (sort)
-8%2.219 kr
Før 2.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 43" Fladskærms TV LED 4K 43PUS7000
2.222 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 43pus7000 43 tommer 4k Led Smart Tv (2025)
-36%2.224 kr
Før 3.498,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 43PUS7000/12 43 4K UHD (2160p) Sort
2.699 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips TV 43" - 43PUS7000/12 Philips
2.758 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 43PUS7000 - 43 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - TITAN OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 43PUS7000 - 43 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - TITAN OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.210 kr2.409 krKøb
3CompuMail DK2.211 kr2.211 krKøb
4Vivas DK2.219 kr2.618 krKøb
5Proshop DK2.222 kr2.222 krKøb
6Dustin DK2.224 kr2.310,25 krKøb
7Ultrashop2.699 kr2.699 krKøb
8Teknikproffset DK2.758 kr2.837 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 43PUS7000 - 43 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - TITAN OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - sort

PriceData har fulgt prisen på Philips 43PUS7000 - 43 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - TITAN OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.872 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 2.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.033 kr.

Den nuværende pris på 2.199 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Philips 43PUS7000 - 43 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - TITAN OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Philips 43PUS7000 - 43 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - TITAN OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.199 kr200 kr (10%)
1. jun. 20261.999 kr100 kr (5%)
31. maj 20262.099 kr111 kr (6%)
23. maj 20261.988 kr211 kr (10%)
21. maj 20262.199 kr91 kr (4%)
18. maj 20262.108 kr120 kr (6%)
3. maj 20261.988 kr12 kr (1%)
23. apr. 20262.000 kr100 kr (5%)
14. apr. 20262.100 kr100 kr (5%)
28. mar. 20262.000 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret