Gå til hovedindhold

Philips 439P1 - LED-skærm - 43 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8712581776947
Pris fra 4.501 krtil 7.519 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 3.018 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.386 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Philips 439P1 - LED-skærm - 43 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4501 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 439P1 - LED-skærm - 43 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur
4.501 kr
Til butik
Philips 439P1 - LED-skærm - 43 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Farve: 1
Artikel nr.: 439P1/00
EAN: 8712581776947
Varenr.: 7301410
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 439P1 43" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
4.502 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 43" 4K skærm 439P1/00
4.560 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
43" Philips 439P1/00 - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA - 15W USB-C - KVM switch
4.635 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips P-line 439p1 42.51 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz
5.249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 439P1 43 VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
5.419 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4K skærm Philips P Line 43" (439P1) - USB-C dock, VA, HDR400
7.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4K skærm Philips P Line 43" (439P1) - USB-C dock, VA, HDR400
7.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 439P1 - LED-skærm - 43 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 439P1 - LED-skærm - 43 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.501 kr4.700 krKøb
2CompuMail DK4.502 kr4.502 krKøb
3Komplett DK4.560 kr4.560 krKøb
4Proshop DK4.635 kr4.635 krKøb
5Dustin DK5.249 kr5.335,25 krKøb
6Ultrashop5.419 kr5.419 krKøb
7Boligcenter DK7.499 kr7.499 krKøb
8Vivas DK7.519 kr8.718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 439P1 - LED-skærm - 43 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur

PriceData har fulgt prisen på Philips 439P1 - LED-skærm - 43 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur i 186 dage. Laveste pris i perioden er 4.268 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 4.669 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.460 kr.

Den nuværende pris på 4.501 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Philips 439P1 - LED-skærm - 43 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Philips 439P1 - LED-skærm - 43 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20264.501 kr23 kr (1%)
27. maj 20264.478 kr24 kr (1%)
22. maj 20264.502 kr70 kr (2%)
3. maj 20264.572 kr6 kr (0%)
29. apr. 20264.566 kr23 kr (1%)
18. apr. 20264.589 kr57 kr (1%)
16. apr. 20264.646 kr23 kr (0%)
15. apr. 20264.669 kr222 kr (5%)
10. apr. 20264.447 kr222 kr (5%)
1. apr. 20264.669 kr45 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret