Gå til hovedindhold

Philips 439P1 - LED-skærm - 43 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8712581776947
Pris fra 4.478 krtil 5.419 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 941 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.386 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Philips 439P1 - LED-skærm - 43 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4478 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 439P1 43" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
4.478 kr
Til butik
Philips 439P1 43" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz billede

Produktinformation

Philips 439P1 - LED-skærm - 43" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 439P1/00
EAN: 8712581776947
Varenr.: 998832865
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 439P1 - LED-skærm - 43 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur
4.540 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 43" 4K skærm 439P1/00
4.560 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
43" Philips 439P1/00 - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA - 15W USB-C - KVM switch
4.860 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 43" Philips 4K UHD VA med USB-C, HDMI, DisplayPort - 60 Hz
-25%4.999 kr
Før 6.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 43" Philips 4K UHD VA med USB-C, HDMI, DisplayPort - 60 Hz
-25%5.019 kr
Før 6.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips P-line 439p1 42.51 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz
5.249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 439P1 43 VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
5.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 439P1 - LED-skærm - 43 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 439P1 - LED-skærm - 43 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.478 kr4.478 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.540 kr4.739 krKøb
3Komplett DK4.560 kr4.560 krKøb
4Proshop DK4.860 kr4.860 krKøb
5Boligcenter DK4.999 kr4.999 krKøb
6Vivas DK5.019 kr5.179 krKøb
7Dustin DK5.249 kr5.335,25 krKøb
8Ultrashop5.419 kr5.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 439P1 - LED-skærm - 43 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur

PriceData har fulgt prisen på Philips 439P1 - LED-skærm - 43 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur i 147 dage. Laveste pris i perioden er 4.268 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 4.669 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.458 kr.

Den nuværende pris på 4.478 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Philips 439P1 - LED-skærm - 43 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Philips 439P1 - LED-skærm - 43 - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 3xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort struktur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.478 kr18 kr (0%)
2. jun. 20264.496 kr5 kr (0%)
29. maj 20264.501 kr23 kr (1%)
27. maj 20264.478 kr24 kr (1%)
22. maj 20264.502 kr70 kr (2%)
3. maj 20264.572 kr6 kr (0%)
29. apr. 20264.566 kr23 kr (1%)
18. apr. 20264.589 kr57 kr (1%)
16. apr. 20264.646 kr23 kr (0%)
15. apr. 20264.669 kr222 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret